Gereği Düşünüldü: Karar Verildi Kron Xc 1000 2010 Almayi Düşünüyorum.

Tepki
32
ARKADAŞLAR KRON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA 2010 MODELLERİNDEN ACABA XC MODELLERİ 2010 DA PAHALI OLURMU.şimdi param olsaydı xc 1000 2009 alırdım.siz ne dersiniz.trek, scott ....gibi markalar işçi adama zor olur. bütçe bakımından bence.o bike larda beğendiğin modele paran yetmiyor. kron kendini beğendiriyor bence ilerde para oldukça parça değişimine de uygun kadro yapısı var. yorumlarınızı bekliyorum çok saolun .ayrıca bu siteyi kuran ve yönetenlere de teşekkür borcum var.sanırım içlerinden konyalı olan da var:in:

SAOLUN !!! FİKRİNİZ NE İSE ZİKRİNİZ O OLSUN .......!

Scudo

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
bütçen sınırlıysa ve sıfır bisiklet almak istiyorsan sedona borla modeline bak. Bu arada 2010 modelleri çıkınca 2009 modellerinin fiyatı düşer. çünkü herkes bisikletinin modelini yükseltmek isteyecek. ;)

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
artı whistle miwok 1053V ' modelınıde ıncelemenı ısterım gayet uygun bı fıyatta sıfırı satılmakdadır

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
beyler sedona 2010 ne zaman çıkar bilginiz varmı acaba :D

Tepki
32
sedona,whistle,bianchi tercihlerim arasında değil kusura bakmayın . daha çok kron modelleri hoşuma gidiyor donanım larda iyi gibi bence

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Birde Salcano'ya bakmanızı öneririm.Bu seneki modelleri süper üstü :D

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
bencede bir salcanoya bakın sitesi yakında açılır yeni modellere ordan bakabılırsın beklemek istemiyorsan bayiilere git onlarda 2010 kataloğu var ordan seç beğen al kron xc1000 fiyatına çok daha iyi bisikletler alabılırsın(2010 lar satışa sunulsun bende alacam hemen bir tane :D)

iyi forumlar

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Salcano 29" Hummer gibi bir bisiklet üretti bu yıl :D
Karbon modelide var bakmanızı tavsiye ederim
mtbtr.com da modelleri bulabilirsiniz...

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Merhabalar yarı Konyalı olarak benim tavsiyem:Şu anda paran varsa alman yönünde.Kış aylarının tam ortasındayız ve satışlar en alt düzeyde.Nakit paran varsa yap bi çingene pazarlığı al uygun fiyata derim...Ben 7 aralıkta aldım bisikleti hatırı sayılır bir indirimle aldım...Ben XC 4000 kadro üzerine XC1000 apartları yaptırıdm son derece memnunum.Al bir Kron derim pişman olmazsın...Ömür boyu kadro garantisi var!!!