Gerçekten İhtiyacı Olan Biri Kask Arıyor

Kerem Mercan

Daimi Üye
Tepki
65
Merhabalar arkadaşlar forumda birkaç kez ihtiyacı olana kask hediye edilecektir şeklinde çok güzel örnek yaklaşım da bulunan arkadaşlar gördüm fakat malumki biraz geç kaldım ve kasklar ihtiyaç sahiplerine ulaştılar :( Hemen hemen her gün sürdüğüm gözüm gibi baktığım bisikletimi elimden geldiğince öğrenci harçlığım ile geliştirmeye çalıştığım için kask'a ait bütce ayrımı yapamıorum ve trafiğe de girip yollara koyuldum zaman haliyle tehlike arz ediyor

SİZDEN DİLEĞİM GERÇEKTEN BİR KASK'A İHTİYACIM VAR BÖLE CÖMERTKAR BİRİNİ ARIYORUM...

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi bisikleti yükseltmeyi bırak.Senin hayatını kask kurtarır.Kaskını alır bisikleti upgradelemeye devam edersin.
;)

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
böyle davranışı yaparak çok güzel bir haraket sergiledin kerem kardeş,elimde olsa durmam veririm.. umarım bulursun kaskını.. para biriktir derim o kadar pahalı değil 40tl gibi bir fiyatada kask var.. şekil önemli değil o kadar canını korusun.. iyi forumlar dilerim

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
@Kerem Mercan

bence sen hayatını riske edip bisikletini upgrate edeceğine önce kaskını al ..sonra bisikletini geliştirirsin ..bu şekildede kimsenin yardım edeceğini zannetme saygılar ...