GerÇek 3 boyutlu telefonumu satiyorum lg optİmus 3d + hedİyeler

ym900

Üye
Tepki
2
Slm arkadaşlar, 1 yıldır titizlikle kullandığım, neredeyse hiç çiziği ve hiçbir sorunu bulunmayan LG-P920 Optimus 3D (3 boyutlu black serisi) telefonumu satışa sunuyorum. Telefon ilk çıkışında 1300 TL'ye Doğubank Ak elektronik mağazasından spot ürün olarak alınmıştır yani garantisiz alınmasına rağmen sorunsuz ve aynı zamanda çift işlemci olduğundan çok hızlı çalışmaktadır. Örnek Gopro kamerasıyla 1080p çözünürlükte çekilmiş bir video diğer telefonlarda donarken LG sorunsuz ve hızlı bir sunum yapmaktadır. İnternetten detaylarını İnceleyebilir ve mükemmel yorumlarını okuyabilirsiniz fakat ben çok kısaca birkaç özelliğini yazmak istiyorum. 3 Boyutlu fotoğraf ve video çekme ve gözlüksüz izleme, 3G görüntülü konuşma,lcd tv için HDMI girişi,divx oynatabilme,işlemci hızı 1 ghz ,çift işlemci android 2.2 ve TI OMAP 4430 Cortex-A9 Dual-core,Dolby digital ses,1080p HD video çekimi,Wireless vs. 105 TL ye aldığım toshiba 32GB micro sd kartı ve 40 TL tutarındaki plantronics marka bluetooth kulaklığı da yanında hediye olarak vericem. Hesapladığınızda hepsine ödediğim toplam fiyat 1445TL yi bulmakta, benim istediğim minimum fiyat (700TL)dir. Ürünle ilgili kesinlikle pazarlık yapılmayacaktır, verebileceğim en düşük fiyatı verdim. Kargo yerine ürünü İstanbul'da elden teslim etmek istiyorum.

İrtibat Gsm: 0507 254 50 50

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

ym900

Üye
Tepki
2
İlan Günceldir, aynı zamanda acil bir durum oluşmasından dolayı son kez olarak fiyatı aşağı çekip birkaçgün içinde satmazsa konuyu kapatıcam. Lütfen heryerde bu modelin fiyatını ve hediyelerini araştırıp toplayın, indirimi anlayacaksınız arkadaşlar. Birkaç günlük şok fiyat 650TL'dir.

ym900

Üye
Tepki
2
Telefon temiz durumdadır, içerisinde 3 boyutlu oyunlar dahildir. şu an yazıcağım fiyata satmazsa konuyu kapatıcam ve satmaktan vazgeçicem. Son kez teklifim 550 TL .dir arkadaşlar.

Bilgilerinize.

ym900

Üye
Tepki
2
Telefon satılmıştır, konu kapatılabilir.