GEOTECH Street modeli

45Orhan

Üye
Tepki
1
merhabalar aranıza yeni katıldım Ankarada oturuyorum bir sorum var tur etkinliklerine bakıyorum hep dağ bisikletleri veya hibrit modeller var yani şehir-yol bisikletleri azınlıkta kalmış ben genelde asfaltta kullanacağım seri olmasını istiyorum amortisoru kitlenebilen modellerle iyi bir şehir bisikleti hızına ulaşabilirmiyim veya hangisiyle daha rahat ve hızlı giderim neden çoğu kişi dağ bisikleti kullanıyor uzun yollarda bile (mesela kron xc500/250) bende bisiklet alacağım şehir içi kullanım için sedona 321 felan pahalı geldi geotech air modeli var ona bakıyorum tavsiyede bulunursanız sevinirim 600 tl ye kadar
düşündüğüm modeller
1-Salcano city sport 24vr
2-Geotech street-life 1-2 model daha var uygun fiyatlı
3-carraro 904 prizma

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
seçeneklerin arasında salcano bence daha iyi, 21 vitesli alma bence en az 24 olsun...

biraz zorlayıp 321 alsan çok iyi olur, düz maşa daha iyi hızlı gitmek istiyorsan... çok uygun tur bisikleti için... sonradan değiştirmek daha pahalı almışken iyi birşey al derim...

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

45Orhan

Üye
Tepki
1
bir tane 2. el buldum 650 ye aksesuarli 321 Babam ustunu tamamliyacak insallah ikna ederim teşekkürler ben kilitlenen amortisor bile sevmiyorum zaten ama salcano city s. un 0 fiyatıyla aynı

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Orhan45

Kardeş, Geotech Street iyi bir bisiklet. Akışı iyi. 21 vitesli. Ben şu an onu kullanıyorum. Ama arkamda oğlumu taşıdığım için yokuşlarda zorluyor. Dolayısıyla değiştirip daha hafif bir bisiklet alacağım. Street modeli çelik kadrodur, bilgin olsun. Çelik kadro olarak makul ağırlıkta. Ama piyasada o kadar Alüminyum varken, kendini zorlama derim.