geotech raceye uyum sağlayacak maşalar

Konu, 'Geotech' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    geotech race kadroya maşa alacam ama uyum sağlayıp sağlamayacağından korkuyorum.rst capa ve rst gıla maşalar uyum sağlarmı acaba kullanan ve bilenlerin yorumlarını bekliyorum...

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Sağlar. Önemli olan maşanın şaft borusunun çapıdır. Oversize dediğimiz 1 1/8" çaptaki tüm amortisörler bu kadroya sorunsuz uyum sağlar.

gurkankas bunu beğendi.
    gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bilgilendirme için teşekkürler ilk defa bisiklet topluyorumda ondan bu kadar soru soruyorum tam emin olana kadar en az 2 kere onaylattırıyorum.sabrınız için saolun....

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Dur o zaman bir daha onaylıyım.
    Uyum sağlar :)

5. cengizhan bekir bayram

cengizhan bekir bayram Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bence geotech raceye olacak en iyi maşa reba team dir :) o kadar maşa ya baktım onun gibi yakısmıyor. cok kaliteli bi maşa ayrıca. :D baska maşalara bakıp ta canım kadroyu hebaa etmeyin

İlginizi Çekebilir

IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
fatman_1591.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...