Geotech Oxygen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar ben uzun zamandır kadro almayı düşünüyorum araştırıyorum paramı sonunda toparladım fakat şimdi sizlerin yardımlarına ihtiyacım var GEOTECH OXYGEN bu marka yol kadrosu hakında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ben bunu almayı düşünüyorum bayramdan sonra fakat burda bu kadroyu tanıyan yada kulanan arkadaşlar var ise bilgilerini rica ediyorum yani sizin sözleriniz beni büyük bir ölçüde yönlediricek yani bir bakıma sözlerinizi tavsiyeleriniz beni etkilicek demek istiyorum çünki uzun zamandır bu forumdayım bazen lakayit oldum fakat baktımki herkes cidi o yüzden bu olay beni çok etkiledi yani bu forumda konuları pür dikatle takip ediyorum ve gerçekten şu an tavsiyelerinize ihtiyacım var son derece önemli benim için şimdiden herkesin hem bayramını tebrikler hemde teşekürlerimi iletirim arkadaşlar

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar yazdığım konu hakında yardımlarınızı bekliyorum sabırla

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
o Fiyata alabaileceğin en iyi yol kadrosudur hiç düşünmeden alabilirsin ...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Fiyatına göre gayet iyi bence, ama çok fazla birşeyde beklememek gerekir sanıyorum, 48 cm sini getirselerdi çoktan test etmiş ve yazmış olurdum... Fiyat performans olarak son derece iyi gibi görünüyor...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hakan abi çok teşekür ederim ilgilendiğin için bende almayı düşünüyorum fakat öncelikle kulanan varmı diye merak etim çünki bir sitede ismini vermim satılıyor ve iki tane var biri master diye biridi bir kişi kendi toplamış master olanla Geotech Oxygen arasında kadro şekil farkı var ben birazda göze hitap etmesinden dolayı Geotech Oxygen adlı bisikleti gördüm baya güzel yani süper bir toplama yapmış ve satıyor toplayan kişi diğeride master diye bir modeli ama hiç beğenmedim bakmadım bile demek istediğim acaba bu satılan hangi modeli mastermi yoksa Oxygen baya fikirsizim çok kararsızım çünki kimsede görmüyorum bu bisikleti insan bilmediği görmediği tecrübe sahibi olmadığı bir ürünü alamaz gibime geliyor tabi bu olay madi durumu iyi olmayan için biraz geçerli yani boşa para vermek istemiyorum ve bayramdan sonrada bu işi haletmek istiyorum artık inanın yoruldum boşa kürek çekmekten ama bu forum baya işime yarıyor bilgi sahibi oluyorum inşallah en yakın zamanda forumda bisikletlerimizin köşesinde bir arkadaşımızın bisikletinin resmini görebilirim umarım diye düşünüyorum inşallah alan olurda resimlerini ekler teşekürler biraz uzun oldu yazdıklarım inan minetarım her kese burda çünki çok güzel ilgi ve alaka oluyor bu forumu çok seviyorum süper pc açar açmaz direk önce forma giriyorum teşekürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
her halde bu bisiklet kadroları tutulmadı türkiyede gerçi sayılı kulanıcı sayısı ama nede olsa forum geniş belki kulanan bir arkadaşımız vardır diyerek konuyu açtım sonuçta burdaki aldığım cevaplar beni yönlendiricek saygılarımla kulanan yok galiba

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Geotech urunleri 2007 olmasına ragmen piyasaya bayagı bir giriş yaptı ve tutuldu. Ozellikle Geotech Oxygen modeli cok kaliteli ve de fiyatı çok iyi. Size o modeli kesinlikle öneririm.

Bir çok kişi bu kadroyu kullanıyor donanım olarak Dura Ace 'den Sora'ya kadar kullanılıyor.

Hakan kardeşim çok şey de beklememek gerekir demiş :) ama aksine bence o kadrodan çok şey bekleyebilirsiniz. Türkiye standartlarında kendi standartlarındaki en iyi kadro diyebilirim.

Ayrıca zaten çok fazla kadro alternatifi yok. Ama oxygen modeli 1380 gr ağırlığı ile tartışmasız bir numaradır.

Bu kadro ile daha ayrıntılı bilgileri

bisiklet forumun magazalar kısmında delta bisiklet bolumunden de bu kadroyla ilgili bayagı bir yazı bulabilirsiniz...

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

adreslerinden de bulabilirsiniz

saygılar

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@zzyzx

Eh işte inşallah boyumuza göre yol kadrosu getirirlerse ithalatçılar biz de deneyip birşeyler yazacağız :D

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
slm ben kütahyadan ahmet klubümüze gelen son kadrp geotech master bence çok güsel zaten geldiği gibi deneme sürüşü için topladık süper harika çok güsel bisiklet geometrisi çok iyi oxygen kadroyasa baktım netten oda çok güsel tavsiye ederim memnun kalırsın

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok teşekürler bir iki kişide bu bisikletin olması buu ürünün tutulmasımı demek onu anlayamadım ve ben hiç bir yerde hiç kimsede bu ürünü göremiyorum kütahyalı kardeşim ben master serisini düşünmüyorum diğerini düşünüyorum oxsicen olan modeli bu gidişle alıcaz galiba deltadan ama kakrarsızım hadi hayırlısı

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bence kararsız kalmaya gerek yok fiyatına göre çok avantajlı, ben bana göre boyu olsa hiç düşünmeden alıp toplayacaktım şahsen, fiyatına göre alternatifsiz yerli piyasada, Bu arada Atilla bisiklet sahibi Atilla Atay da ultegra ile toplamıştı bu kadrodan bir tane ona da sorarım sonra...

@tour.de.frans

• Beğen
Tepkiler: ulas

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hakan ilgilendiğin için çok sevindim inan çok minetarım iyi olur biraz bilgi alıp versen bana gerçekten çok sevinirim bende toplamayı düşünüyorum yavaş yavaş malum imkan meselesi işte birde resimleri var ise tolpadığı bisikletin yayınlayabilirsen çok sevinirim bu konu hakında baya bir düşüncedeyim sonuçta abi insan güvenemiyor birde garantisi varmıdır acaba bu kadroların inan bir iki resim yolasan şöyle ayrıntılı çok makbule geçicek ayırca sana teşekür ederim sabırsızlıkla bekliyorum çok saolasın

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Kadroların garantisi tabii ki var, Geotech markası, kadroları ve bisikletleri, Delta bisiklet garantisi ve galantörlüğü altında bildiğim kadarıyla, garanti şartları için onlara başvurabilirsiniz, genellikle yasalara göre minimum 2 yıl garanti veriliyor satılan mallara ancak genellikle kadrolarda 5 ile ömür boyu garanti altına alınıyor kadrolarda firmadan firmaya değişiyor... Atilla abi ye sonra danışırım izlenimleri için...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hakan dostum çok yardımcı oluyorsun peki teşekür ediyorum birde toplanmış halde bir iki ayrıntılı resmini koyabilirsen sevinirim çok şey istemiyorum umarımdır

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bugün Atilla abiyle konuştum kadrodan son derece memnun olduğunu söyledi. Ayrıca tanımayanlar için belirtmem gerekirki Atilla Atay sayısız şampiyonlukları olan bir yol bisikletçisidir.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

teker07

Üye
Tepki
5
ya merak etim konuyu takip ediyorum bende fakat bisikletin toplu halde resimleri varmı acaba

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bu geotechleri bende merak ediorum komple bisiklet olarak .. durusu nasıl bi görmek lazım :)

teker07

Üye
Tepki
5
evet ya komple bisiklet ollarak yandan önden sağdan soldan şöyle resimleri byokmu acaba yönetici arkadaşlar forum üyeleri bir el atın şu konuya bende almayı düşünenlerdenim

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ben mesajı yeni gördüm en yakın zamanda koyarım :)

teker07

Üye
Tepki
5
sayın delta bisiklet üyesi dostum lütfen mümkün olan en kısa sürede bir iki anlaşılır yandan ayrıntılı olarak resim koyabilirseniz baya bir soran var çünki bende almayı düşünüyorum inşallah en yakın vakite anlaşılır resimkleri görebiliriz teşekür ederim