Geotech Neon

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında oquxx tarafından paylaşıldı.

1. oquxx

oquxx Üye

Seviye:
    İyi günler Delta,

2008 sonunda aldığım neon model bisikletin arka jant göbeğini elimde bulunan fazla malzemeleri kullanarak 7 li rubleden 8 li rubleye geçirmek istiyorum, sorularım;

a- Bu modelde kullanılan arka göbekler sadece 7 li sistememi uygun yoksa değişikliğe gerek kalmadan 8 li sistemde kullanabilirmiyim, bu ruble vidalımı yoksa kasetli sistemmi ?
    b- Bu modelde kullanılan arka vites tourney model olup bu arka vites ile 8 li sistemi sorunsuz kullanabilirmiyim ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,

2. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Kollarında 8'li olması lazım.En önemlisi o aslında.

oquxx

oquxx Üye

Seviye:
    Elimde 8 lik alivio ve 8 lik ruble var, eşimin bisikleti üzerinde değerlendirelim dedim,

4. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Vallaha bir arkadaşım Alivio arka attırıcı ile 9 lu sistem kullanıyordu.Ama ne kadar sağlıklı oluyor,onu bilemem.

ulas bunu beğendi.
  5. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    8 li rahatlıkla yapabilirsin vites kolların arka dişlin ve zincirin 8 vites uyumlu olduktan sonra bir sorun çıkmaz için rahat olsun

ulas bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
IMG_20150520_231733_HDR.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...