Geotech Expert Hakkında

Konu, 'Kadrolar' kısmında buraksenyurek tarafından paylaşıldı.

1. buraksenyurek

buraksenyurek Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben aranızda daha yeniyim. bu sene liseninde bitmesiyle kendimi büyük bir boşlukta hissettim ve kömürlükten bisikletimi çıkarttıım 2 senedir kömürlükte duruyordu aksamlarım paslanmış durumdaydı gövdeside bayağı eskimişti bi hevesle boyamak istedim her şeyini söktüm ve boyadım(zımpara yapmadan) boyadıktan sonra bütün vites grubu - fren grubunu değiştirdim fakat boyada atmalar olmaya başladı. bende bir kararla kadro almaya karar verdim. O kadar büyük bir bütçem yok maalesef. o yüzden delta bisikletten geotech expert kadro alıp kendi bisikletimi toparlamak istiyorum. meslek lisesi çıkışlıyım, ellerim bu işe yatkın acaba kadromu alıp kendi bisikletimi toparlamak (evde) zor olurmu ? birde boyum 1.89 bu kadro bana uyarmı ?

şimdiden teşekkür ederim :)

İlginizi Çekebilir

Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...