Geotech expert elimizden gelen son durum

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
kadro=geotech expert 17 inc
maşa=rock shox dart 3
vites koları=shımano deore lx
fren sistemi= shımano
ön aktırac=shımano
arka attırıcı=shımano deore lx
jant seti= shımano deore
lastikler=hutchınson
aynakol=shımano alvio
ruble=acere
sele borusu=amobe 27.2
sele kelepçesi = yok maselef :D

not=2 senedir bisikleti toplamaya calısıyorum topladım şindide sele kelepcem yok furc takımda eksıklık var bunlarda zaten kadroyu aldıgım ogulcan ünsal adlı kişinin yüzünden kadro kulakcıgı bile yoktu kadronun sungur çagıran abimizden aldık allahtan.
Emeği Gecenler

Cebrail Şeker
Ömür Keskiner
Sungur Çağiran
Aydın US
Furkan Bisiklet

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Güle güle kullan. Bildiğim kadarıyla, uzun süredir bisikletini forumdan toparlamaya çalışıyordun. Emin değilim ama kadro benim eski kadrom olabilir. :) Mersin'de birkaç kez el değiştirdi ama hala temiz görünüyor. Bu arada Oğulcan Ünsal gibilere dikkat, banlandığı halde yine gelmiş foruma. :boese157: Moderatörlere yine haber vermek gerek. Kara Liste'ye bakmadan alışveriş yapmamak lazım. :)

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
yanı abi normalde kadronun sıfırı 150 tl deltada ben 100 tl ya aldım havele kulakcık furc koltuk kelepcesı derken 150 tlıyi gectı masraf o bişey diğil daha cocuk ya 14 yasında kardesimiz dedık guvendık dahada barınamaz burda abi

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
Güle güle kullan.Kazasız sürüşler...

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Bol pedallar azmin zaferi diyebiliriz o zaman, bende 1.5 senede anca topladım =) umarım kısa sürede ufak eksiklerinizi halledersiniz bisikleti topladığınız günlerin hıncını yollardan bol bol çıkarın =)

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
güzel bisiklet sele borusu aşırı kalkık sanırım dikkat edin emniyet çizgisini geçeyin;) bol pedallar

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet.Emeğinize sağlık.Hayırlı olsun.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: sercan gündüz

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
sercan sonunda toplamışsınya ona bak.:) ben daha toplayamadım çok uzun sürdü.sele kelepçen yoksan ilyas'da benim yanlış alıp kullanamadğım hope sele kelepçesi var.hope 31,6 senin sele kelepçesi çapı 27.2 olmalıki sana uygun olsun.eğer beğenirsen vede uyarsa selamımı söyle versin sana:).tekrar güle güle kullan kardeşim...

• Beğen

mamili25

Üye
Tepki
42
Hayırlı olsun kardes.Oğulcan'dan bişey almamak lazım.Benimde alacağım avrdı zor aldım.Yası çok küçük zaten.Benim arkadasım onu banlatıyordu sürekli, arada girip yapacağını yapmıs yine.

• Beğen

sercan gündüz

Forum Bağımlısı
Tepki
50
@Mustafa Volkan Koca

abi ondan degıl sele borusun kelepcesı yok anca öle duruyodu saol tesekker ederm

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sercan gündüz

Hangi nickle alışveriş ettiyse seninle, yöneticilere haber ver. 50 kere yasaklandı geldi-gitti şu foruma. Banlasınlar yine. :)

@mamili25

Evet Muhammet, neyse ki parayı aldık. İmzama da yazdım zaten, kara listeye bakmadan forumdan alışveriş yapmamak lazım. ;)