geotech corsa

Tepki
40
(link)
arkadaşlar sizce ne kadar kaliteli bir yol bisikletidir ve 2. el fiyatları ortalama ne kadardır yardımcı olursanız sevinirim

Scudo

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
2. elini bulamazsın onun.

Şahsi görüşüm onu alacağına biraz daha ekleyip bulls u al. Eğer nakit alırsan sana fiyatta biraz da kolaylık yaparlar diye düşünüyorum

Tepki
40
@Oktay Ataş

bu bile normalde babamla konuştuğumuz fiyatın çok çok üstünde biraz daha para koyma gibi bi durumum yok o yüzden 2. elini düşünüyorum umarım bulabilirim

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
@Emre Gürses

madem ki fazla para ayıramıyorsun yol bisikleti işine girme bu bisikletle derim. Eğer yerinde olsam Geotech Life alırdım. Hasan Söylemez adlı gazeteci & fotoğrafçı bu bisiklet ile Türkiye Turu yaptı.

İncelemesi için buyrun;

(link)

Tepki
40
@Oktay Ataş

(link) yeni gördüm bunu fiyatı çok uygun benim için büyük ihtimal bunu alıcam bir yerden başlamak gerekiyor :)

Oktay Ataş

Daimi Üye
Tepki
100
sana kalmış şuana kadar bu bisikleti alan kişileri bulursan görüşlerini al derim öncelikle.

Tepki
40
@Oktay Ataş

genel olarak ağır olduğu yazıyor diğerlerine kıyasla üst seviye bir bisiklet değil ancak bütçem buna elveriyor bu gun sirkecide fiyatını sordum 300e anlaştık , kışa kadar paramı biriktiririm daha hoş bitane alırım bununla idare edicem bir süre :)

Tepki
40
@Emre Gürses

salcano xrsyi 300 tlden aldım normalden ağır ama çok hoş bir bisiklet :)