Geotech Bulls Aldım Ama ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MertcanPastırmacı tarafından paylaşıldı.

1. MertcanPastırmacı

MertcanPastırmacı Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar çarşamba günü delta bisikletten geotech bulls sipariş ettim pazartesi elimde olacak.Ama aklımda şöyle bir düşünce var acaba doğru tercihmi yaptım ?

Açıkçası pek bilgim yok bisiklete profesyonel olarak ilk defa kafa yormaya başladım 900 lira bisiklet ve 100 lirada bisiklet kaskına anlaştık yorumlarınızı merak ediyorum :) Sanırım bu fiyata daha iyisini bulamazdım bütçem bu modele yetti :)

2. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    güle güle binin ,
    performans konusuna gelince bu kullanacağınız yola ve kondisyonunuza göre değişir :)

Keyifli pedallamalar ...

3. Numan54

Numan54 Üye

Seviye:
    güzel seçim :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-17-55.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...