geotech ascend kullanıcıları?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında terry85 tarafından paylaşıldı.

1. terry85

terry85 Misafir

arkadaslar ascend almayı düsünüyorum bu aralar sipariş verdim net üzerinden uygun kadro boyu bulursam alıcam yaklasık 3 aydır arastırıyorum, Trek 3900,
    Sedona 751 ve geotech ascend arasında gidip geliyodum, ama hem fiyat avantajı hemde donanım acısından geotech te karar kıldım. Özellikle bu bisikleti kullanan arkadasların görüşlerini bekliyorum (memnuniyet acısından) Daha önce 3-5 ay arkadsımın sedonasını (751) kullanmısıtım ve cok hosuma gitmişti:) ...acaba geotech te bu hazzı alırmıyım? Tesekkuler..

2. kirazli

kirazli Yeni Üye

Seviye:
    Selam GEOTECH ASCENT kullanıyorum donanımı gayet iyi www.deltabisiklet.com 'da fiyatını indirdiler İstanbul-Kızıltoprak 'ta Serkan 'dan telefonla bilgi al çok yardımcı oluyorlar.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...