Satıldı Geotech Air'e citibike gidonu takılırsa

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında musicapuerte tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. musicapuerte

musicapuerte Yeni Üye

Seviye:
    Geotech Air alüminyum yarış bisikletine citibike gidonu fren kolu ve vites değiştiricileri taktırdım.

Bana maliyeti : sıfır mağaza fiyatına yaptığım masrafları da ekleyince 1600TL

Satış fiyatım : 750TL

İrtibat tel : 0532 708 68 94

Değiştirdiğim parçalar :

Gidon Değişimi: Geotech Air üzerindeki Sora ön arttırıcı ve fren kolları bulunan yarış tipi gidonun Delta`ya verilip yerine alüminyum dağ gidonu + schimano deore gidon üzeri vites değiştiricisi + schimano v-brake fren kolları + boğaz takılması :

160 TL tuttu

..........

Ruble Değişimi : Geotech Air üzerindeki 9`lu vites rublesinin çıkartılıp yerine yine 9`lu ama yokuşta rahatlık sağlayan daha büyük dişlilere sahip başka bir orginal schimano ruble takılması :

40 TL (yine Delta`da)

.................

Çatal Değişimi : Geotech Air üzerindeki ön çatalın Delta`ya verilip yerine daha hafif ve gidon boyunun yükselmesini sağlayan başka bir Geotech çatal takılması :

80 TL

................

Bir daha gidon değişimi : 2. Gidonun da Delta`ya verilip daha hafif başka bir alüminyum gidonla değişimi ve gidon genişliğinin kesilerek daraltılması : 20 TL

.........................

Dış ve iç lastiklerin yenilenmesi (aynı orjinal lastikler takıldı) : yenilendikten sonra kullanılmadı.

80 TL

........................

Tüm değişiklikler Delta`da Serkan tarafından kaliteli malzemelerle yapıldı.

Geotech Air`in mağaza fiyatı 1200 TL. Benim bisiklete taktırdıklarım 400 TL`yi geçmiştir.

Satma nedenim : yokuşları daha rahat çıktığım bir dağ bisikleti aldım.

Kadro ve diğer bileşenler: Alüminyum

Kadro : Medium

Aynakol : Lasco

Vites kolları : 9`lu Schimano Deore

Arka arrtırıcı : Sora

Zincir : Kmc

Ruble : 9`lu Schimano Deore

Ön arka göbek : rulmanlı quando

Gidon boynu : ZZYZX (açı ayarlı )

Gidon : Alüminyum

Jantlar : 28 (weinmann)

Sele borusu : Alüminyum

Frenler : Tektro

Fren kolları : Schimano V-Brake

Ağırlık : 10 kg (bu hali)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-26_10-22-10.png
Emre Üçüncüoğlu geçen yılın Aralık ayında 2016 hedefleri başlığıyla bir konu açmıştı. 2016 hedefleri Kışa doğru yaklaştığımız bu günlerde, 2017 hedeflerimizi şimdiden belirleyip, buna göre plan...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2017-7-17_11-23-49.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.