Genel Anlamda MTB için tavsiye ve öneriler (Sedona Borla 2013)

wakuol

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Sedona
Öncelikle herkese merhaba Antalya da yaşıyorum ve 1 ayı geçgin süredir bir bisiklet almayı düşünüyordum hem spor amaçlı hemde işe gidip gelmek amaçlı kullanacağım bir bisiklet istiyordum. Burayı araştırdım ve bütçe kısıtlığından dolayı Salcano SV270 mantıklı gelmişti tek sorun internetten almaktı ne kadar teknoloji çağında yaşayıp alışveriş ve fiyat kolaylığı da olsa denemeden almak kafama yatmamıştı. Birde ürün almaktan çok sonrası önemli Salcano konusunda satış sonrası hizmette pek memnuniyet söz konusu değil. Özellikle görmek için gittiğim bir Salcanoya ait bir kaç bayi ve serviste Astro SV270 modeli için daha gelmedi yeni modeller Mart gibi gelecek dendi halbuki ürün 2012 ürünü kendi modelini tanımayan ve üstüne üstlük kandırmaya yönelik farklı model öneren servislere güvenemedim. Antalya da bir kaç bu işle ilgilenen arkadaşımın önerisiyle bir bayii ile görüştüm ve Sedona Borlayı önerdi servis konusunda memnun kalacağımı söyledi özellikle samimiyeti ve daha fazla fiyata önereceği bisiklet olmasına rağmen bunun benim isteklerime uygun olacağını ve gerekli model yükseltmeye de istediğim zaman yardımcı olacağını söyledi. Bu bilgiler ışığında Sedona Borla 2013 aldım dün itibari ile 1 saatlik kullanım sırasında gayet güzel ve seri geldi.

Bu kadar hikayenin ardından sizi sıkmadan önerilerinizi ve yorumlarınızı alayım. Kullanım için neler yapmalıyım yeni başlayanlar için önerileriniz nelerdir? Ne sıklık ile nasıl çalışmalıyım ki hem kondisyonum artsın hem de zevk alayım?

Scudo