Kategori önerileri

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
sevgili dostlar..forumumuzu oluşturduk nihayet..biz şimdilik gerekli olduğunu düşündüğümüz bölümleri açtık..fakat sakın forum böyle mi kalacak diye düşünmeyiniz..sizlerin istekleri doğrultusunda yeni bölümlerimiz açılacaktır..yeter ki isteyin.;)

saygılarımla..

Scudo

doğuş

Üye
Tepki
41
selamlar..

"atölyemiz" kısmının altına "çe$itli" diye bir bölüm açılabilir, mesela bir su çantası ile ilgili soracak olursak nereye yazmamız gerekecek?? Tabi ki "çe$itli" ye :)

sizce de gerekmez mi?

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
hemen eklendi Exta`...teşekkürler uyarınız için...

doğuş

Üye
Tepki
41
sağolun..

bu arada ismim Doğuş, yani exta takma ad biliyorum ama deği$tiremeyeceğimi bilmiyodum, bilsem Doğuş diye register ederdim ba$ta.. :) kısacası bana doğuş derseniz daha ho$uma gider.. :cool:

Zeynep

Üye
Tepki
21
Bende nacizane bir istekte bulunabilirmiyim..Gerçi bizim sınırlarımız dışına çıkıyor diyebilirsiniz belki ama :))). Dans ile ilgili bir bölüm güzel olurdu daha doğrusu hani diğer hobi türleine ait yazılar yazabileceğimiz bir bölüm mesela. Dans bir yerde spor sayılır dimi :)

Zeynep

Üye
Tepki
21
:))) evet ama danscıydı desek daha iyi olur:) hani senin başlayacağın unıv. maratonu varya işte o herseye engel olur bıraktırır adama hazırlıklı ol :))) Şimdi bizde tezimizi dans üzerine yaparak engelleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz .Bu yüzden eğer aramızda dansla amatör veya profesyonel olarak ilgilenen birileri varsa veya dansla ilgili gelişmeleri takip eden birileri varsa ; dedimki hazır burdayken buluşuruz belki :)))

doğuş

Üye
Tepki
41
wallahi bnm ilgilendiim bi bisiklet war bide DJ lik, bunlarıda bıraktıramaz yani imkansz, koskoca ÖSS maratonu bıraktıramadı yani :D

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Böyle bir bölüm "Diğer Spor Dalları" bölümünde alt bölüm olarak açılabilir..Fakat bölümün boş kalmaması (yani konu ile ilgili döküman ve kaynakların sunulması bilgi belge vs.) kısaca bölümle ilgilenilmesi halinde ve başka üyelerdende talep gelmesi durumunda olabilir.

Zeynep

Üye
Tepki
21
tesekkür ederim...Ben elimdengeleni yapar orayı boş bırakmamaya çalışırım .Tabi diğer arkadaşlar neler düşünüyor bilemem :)

doğuş

Üye
Tepki
41
Zeynep'in orayı bo$ bırakmicana eminim :) çnküü dün geceki muhabbet ortada :D

Zeynep

Üye
Tepki
21
Aslan arkadaşım benim yaa :))) teşekkür ederim :) destekşleri bekliyoruz :)

bikerboy

Üye
Tepki
21
merhaba ben yeni sayılırım sitde. güzel bi sayfa bence türkiyedeki en iyi bisisklet sayfası ve forumu.üye sayısı bile cok iyi su anki duruma göre. ben sizden burda bi chat odası acmanızız istesem siz nedersiniz? yani benim herhengi bi teknk bilgim yok ama sizcede iyi olmazmı? thanks...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bikerboy öncelikle bisikletforuma hoşgeldiniz..değerlendirmeleriniz için çok teşekkürler..Evet, yesilbisikletforum.com Türkiye`nin en iyi bisikletforumu olma yolunda hızla ilerliyor sizlerin sayesinde..

chat odası olayına gelince..foruma chat odası eklemek bizler için 10 dakikalık iş..bu konu daha öncede gündeme gelmişti.fakat bizler bunun yerine chat odasından çok daha profesyonel,daha verimli ve daha kullanışlı olan "msn" i tercih ettik..

forumlarımızda "msn" yoluyla haberleşme isteğinde olan herkes içinde forumun enüstünde bulunan "Tanışma" başlığı altında "msn adreslerimiz" adlı bir konu açtık.Buraya birbirleriyle "msn" yoluyla haberleşme taraftarı ve isteğinde olan üyelerimiz adreslerini yazıyorlar..dileyen o bölüme girip iletişime geçmek istediği kişinin msn adresini kişi listesine ekliyor..bütün yönetimin msn adresleri de zaten orada mevcut..

ilginize teşekkürler.

bikerboy

Üye
Tepki
21
tamam sayın kılıcreis dediğinizi anlıyorum ama ben online olarak konusarak bilgi alışverişine ortak olmanın daha iyi olacağını düsünmüştüm. benim de msn var ama yazmak istemedim nebiliyim. umarım demek istediğimi anlamıssınızdır. cevaplandırdığınız için tesekkürler...

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
biz teşekkür ederiz..

şimdi msn vermemekteki sıkıntınızı,tereddütünüzü anlıyorum...yalnız forumumuzdan msn adresi alınıp rahatsız edilme gibi durumlar tespit edildiğinde bunu yapan kişilere bir daha asla girmemek üzere forumun kapıları kapatılır..bunu da bilmenizi istiyorum..haberleşmeye ,şikayet ve önerilere sürekli açığız..

iyi günler, iyi forumlar..

bikerboy

Üye
Tepki
21
öyle diyosanız öyledir ama referanduma da gidebilirsiniz halk oylaması olayına girebilirsiniz. ne dersiniz ?ama sanırım siz böyle olmasını istiyorsanız no problem.mıhattap olduğunuz içim thanks. bu arada avatar süper sizin tam karizma. :freak_ani