Geçenlerde 2. kazasınıda şans eseri atlatmış biri olarak.

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@daykosi

Abi içim karardı 5. dakika da çıktım videodan. Türkiye de hakikaten Allaha emanet sürüyoruz bisikleti.

• Beğen
Tepkiler: ismail.yüksel

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@E.E o yüzden Türkiye de Allaha emanet suruyoruz dedim ya :) Yurtdışında hal böyleyken :D

• Beğen
Tepkiler: E.E

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu nasıl bir hayvanlıktır Çarpan arabaların % 80 i durmadı bile.
Bu arada köpekler fena. Adam bir paniklese oda hayatta olmazdı büyük ihtimal

öylebirbaktıydım

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Şahin Can
Bisiklet
Merida
Bisiklet kaza videolarında dikkatimi çeken birşey var bisikletli insanların çoğunluğu neden kazaya karıştığı zaman haklıda olsa haksızda olsa kaçarcasına olay yerinden uzaklaşıyor?

mete semiz

Üye
Tepki
28
İsim
Mete Semiz
Bisiklet
Fuji
Kazaların çoğunluğu bisiklet sürücülerinin hatası. Hep söylerim "yaya geçidinden bisiklet sürerek geçilmez". Adı üstünde yaya geçidi. Yine de böyle kazaların hiç kimsenin başına gelmesini istemem.

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
Bence izlemeniz iyi arkadaşlar, farkındalığınız ve dikkatinizin artması açısından. 38 deki gerçek anlamdaki hayvan için ne denilebilir? :ssrtcbya: 40. görüntüde tüyleri diken diken eden cinstenmiş:eek:

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Oturdum 12 dakika 23 saniye boyunca görüntüleri seyrettim. Kimse kusura kalmasın ama bu kazaların çoğu bisikletlilerin şabanlıklarından kaynaklanmış. Ama 5:11 deki y..şak dallama iyi bir sopayı hakediyor. Kapıyı açtığı yetmiyor gibi birde bisikletliyi dövmeye kalkmış. 5:55 de emniyet şeridi denilen alanın nasıl birden güvensiz bir bölgeye dönüşebileceğini gösteriyor. Kusur bisikletçilerde derken, bisiklet sürücülerinin görüntülerin önemli bir kısmının çekildiği rusyayı tıpkı bizdeki gibi batı avrupa ile karıştırmalarından kaynaklandığını kastediyorum. Bisikletli yaya şeridinden geçiyor, arabalarında yavaşlayacağı ve kendine yol vereceğini düşünüyor. Yavrucum yanıldığın noktada bura zaten. Orası rusya oradan çıkış yok.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akkaya

maviox

Aktif Üye
Tepki
107
İsim
Mehmet Yılmaz
Bisiklet
Giant
Ruslar çok görgüsüz oluyor böyle araba kullanmaları çok normal