Gece turundaki araç kazasi - bursa

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar nerden başlayacağımı bilemiyorum. Bursa'da Aydın Bisiklet'in düzenlediği gece turuna katıldık. Baya kalabalığız. Ben kazanın nasıl gerçekleştiğini bilmiyorum fakat araç virajı alamadı, 3 takla attı refüje çıktı. Bizler yolu kapatıp yardıma gidelim dedik. Fakat araç sürücünde gram hasar yok araçtan indi ve bizlere bıçak çekti. Olayın şokuyla olduğunu düşünüyorum tabi..ama bu ne kadar doğru bir hareket orası tartışılır. Daha sonra bizim grup uzaklaştı.Ondan sonrasını bilmiyorum. Bizden yetkili kişiler oradaydı. Tam detayları bilmiyorum ama bir habere falan çıktığında burada tekrar paylaşırım.

Son olarak yaralı ve ölü yok.

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Nasıl bir zihniyet arabasında bıçak taşır ki? Yinede kimsenin yara almamasına sevindim..

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@Serkan HODANCI

Bizden kimse onun seviyesine inmedi. Zaten bir zarar verseydi o şahısı orada linç ederdik herhalde..
Yanında sevgilisi de vardı. 2 kişiydiler sanırım başka kimse görmedim. Olayın şokuyla olduğunu düşünüyorum ama bizler iyi niyetli olarak yardım etmeye çalıştık fakat bizlere bıçak çekti.

Ayrıca birkez daha Türkiye'de diken üstünde yaşadığımı farkettim. Türkiye Türkiye diyoruz ama bazı arkadaşlar ülkesine toz kondurmuyor. Maalesef Türkiye'de insan hayatına değer yok. Orada yavaş gitseydin bu kaza büyük ihtimalle olmazdı. Çünkü hiçbir araca çarpmadı, hızını alamadı taklalar attı. Bizim üstümüze kırsaydı direksiyonu şuan bu yazıları yazamıyor olabilirdim.

• Beğen
Tepkiler: Efe Taner

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
Muhtemelen alkolldur. Bu zamanda iyi olmakta zor gercekten

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Kimseye zarar vermemesi sevindirici. Kolu bacağı kırılsaydı yardım için köpek gibi yalvarırdı adi herif. :D Muhtemelen kafası güzeldi, siz yardıma gittiğinizde kendini tehlikede hissetti ve bıçak çekti. Polis gelip tutuklamıştır inşallah.

Hüseyin Külcüoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Bisiklet
Ghost
@ERCAN CEBECİ

Evet bende alkollü olduğunu düşünüyorum.

@Tahir Keskin

Polisi aradık ama bizlerden çoğu oradan uzaklaştı. Öyle yapmamızın daha doğru olacağı söylendi. Sonrasını bilmiyorum haberlere kesin çıkacaktır.

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Ne oluyorsa karanlık havada oluyor, çok mecbur kalmadıkça gece sürüşlerini tavsiye etmiyorum.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Ya Türkiyede ne dirlik var ne düzen var her konuda böyle yaşamak mucize zaten bende şimdi bir haber okudum kan beynimden boşaldı reza zarrab taze balık için dalgıç ekibi kurdurmuş canları çekerse tutturuyorlarmış kendisine hırsız diyen 2 gencide ölümüne dövdürmüş korumalarına işte türkiyeyi anlatmak bu kadar basit.
Bu arada size geçmiş olsun.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
gece turları çok tehlikeli

Can_517

Aktif Üye
Tepki
59
Bisiklet
Diğer
kuzey avrupa veya amerika da olsaydı yaptığınız yardım olması gereken olurdu yeni nesillere örnek olurdunuz. ne yazık ki insan kalitesinin azımsanmayacak şekilde düşük olduğu memlekette yaşıyoruz. benzeri bir durumda en tehlikeli hayvan insandır deyip tabiatına bırakmalı.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Aracıyla grubun içinede dalabilirdi. Allah korumuş...

Tepki
8
Bisiklet
KTM
@MertAGYav o adama hırsız denirmi hiç,demekki zengin hırsızlık yaptığı zaman adının yolsuzluk olduğunu bilmiyormuymuş:)
Çok büyük geçmiş olsun sizede.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dün sabah yağmurluydu hava, işe 11 km/h ortalamayla iki saatin üzerinde varabildim. Arabada düşüncem şuydu, "bu otomobili veya sistemi her kim icat ettiyse dünyaya iyilikten çok kötülük yapmış oldu".

Kafamız sakin değil ki, binbir düşünceyle araba kullanıyoruz. Radyo kanallarını gezmişim, bass-tiz ayarı derken bir km den fazla hiç önüme bakmamışım mesela. Duran araba olsa, yaya olsa ne bulsam giydirmiştim yani. Sonra da dışarı çıkıp çok fonksiyonlu bıçağı çekerdim ben de..."abi, bıçak değil, makas kısmını açmışsın"...lan ben böyle viktorinoxun!

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Büyük geçmiş lsun,kaza nerede oldu acaba?Gece turu rotası nedir?

orcun oguzhan

Daimi Üye
Tepki
153
Bisiklet
Trek
trafik kazası geçirip yardıma koşanlara bıçak çekiyorsa,ölsede olurmuş..

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Ben Sig Sauer taşıyorum çakı falan değil.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Kafasina tas atsaydiniz keske.

Y. Serdar Güler

Aktif Üye
Tepki
209
Bisiklet
Carraro
Hem alkollü, hem hatalı, hem de sevgilisi yanında..

Tüm bu etmenler altında kaza için sizi suçlamış o yüzden bıçak çekmiş bile olabilir.

Böyle durumlarda hiç fevri davranmamak gerek aynen sizin yaptığınız gibi..