gece kuşları (sabahçılar)

Akrep_Kral

Üye
Tepki
33
baktımda bu forumda da gece kuşşları (sabahçılar) çok var. onlarda benim gibi uyku sorunu çekiyorlar galiba :04:

Scudo

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
ben onlardanım

bağımlı olmuş durumdayım her saniye sayfayı yeniliyorum bakiim yeni mesj gelmişmi die:) :D :p ;)

çarşamba akşamı elektirikler kesildi 2 de, yoksa daha yatmıycaktım:)

_bluessy_

Aktif Üye
Tepki
76
yıne kesıntı yapıyorlar galpa :S nolcak bu enerji sıkıntısı ....

marputcu

Üye
Tepki
10
nükleer santral kuracaklar.sonra radyasyon gelip saldıracak hayallerimize.nükleer silahımız olmalı bıde.akrep kralın linklerini verdiği silahları dahada geliştirmeli bu arada.evet ölüm.kan gözyaşı.doğanın katliamı.nükleere inat yaşasın hayat..

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Temmuz ayı boyunca gece çalıştım, ve işyerinden birçok mesaj attım foruma. Can sıkıntısına birebir :D

marputcu

Üye
Tepki
10
aslında ilgisi çok,yanı bı oncekı konuyla direkt ilgisi görünmeyebilir cevabın.yani enerji sıkıntısı diye bişeyden bahsedilio süreklı ve sinopta kurulması düşünülen nükleer santrallar var,duymuşsunuzdur.ve bu santraller insanın,canlıların,doğanın yokolmasına neden oluyor.yenı bır çernobil kapıda.ve arkasından nükleer silahlanma ve savaş,o vesıleyle yazdım,pek hayır değil ama.

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
walla mersının ıklımınden dolayı gündüz uyuyoruz gece de gundelık işlerımısı yapmaya çalışıorus burda sıcaktan saat 8 den önce dışarı çıkamıorus. yanı hayat benım için 20.00 da kalkıp yemek soora dışarı çıkıp yapılacak işleri halletmek ordan canım isterse düz yolda 1-2 saat bisiklet dürmek soora 23-24 gibi bi yemek daha soora nette sabaha kadar takılıp fırından sıcak poğoça ve kola ile kahwlatıdan soora 5.30-6.00 gibi uyku saatıne girmek... hayat bööle düsenım değişti walla yatılı akraba ziyaretlerıne gidemes oldum...

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
aslında gece forumda olanlar oyun felan oynasa hem sohbet muhabbet takılsa?