Gece ışıkları yanmayan ve yolları sulanan maltepe

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Cem Ç tarafından paylaşıldı.

 1. Cem Ç

  Cem Ç Onursal Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2013
  Mesajlar:
  2.206
  Beğeniler:
  1.299
  Şehir:
  istanbul
  Bisiklet:
  Merida
  Seviye:
  dün gece narcityden e5 çıkışından sahile inerken şağ şeritte beni suladı o fiskiyelerden biri. bir de yolun ışıkları yanmıyordu. motorsiklet olsaydı hızlı kayıp düşmüştü. bisikletle son anda fren yaptım fazla da hızlı değildim yalnız rampa aşağı zor frenledim. gece de sulanıyor çiçekler yerine yollar ve ışıklarda yanmıyor kapkaranlık yol.

  hem kapkaranlık yol hem de çiçekler yerine orta şeride kadar yolları sulayan fiskiyeler e5 köprü maltepe sahile inişe dikkat edin özellikle akşamları ben 50 60 arası e5 kavşaktan dönüp maltepe sahile iniyordum.

  Arkamdan da arabalar geliyor bır kaysa tekerler dırek arkadakı arabanın altında kalırdım ışıklandırmam sayesınde son anda fark ettım fıskıyeler zaten gozluğu kaskı ıslattı yavaş yavaş frenledım. arkamdan gelen motosıklet bıle yurume hızında geçebıldı o yoldan...

  maltepe e5 kopruden sahıle iniş ilk ışıklara gelmeden yollar sulanıyor akşamları ve ışıklar yanmıyor...

  [​IMG]

  yol boştu yalnız kaskın ve gözlüğüm fiskiyeden gelen sudan önümü göremedim. yolda ıslaktı motosikletli hızlı birinin ölmesi için mi yapıyorlar ben hızlı inseydim arkamdan gelen arabalardan biri kayıp düşseydim o fiskiyeleri yola tutan belediye sorumlu olacakmıydı ayrıca gece ışıkları kapatanlar kim ?
   
  onurdemir bunu beğendi.
 2. Antecurs

  Antecurs the dark side is always with you

  Kayıt:
  6 Nisan 2015
  Mesajlar:
  492
  Beğeniler:
  548
  Şehir:
  Kurtköy/İstanbul
  Adı:
  Halil TAŞ
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  Bu yıllardır böyle malesef. Yaz gelince özellikle motosiklet kullanıcılarının başına beladır o sulama garabeti. Olmuyor, düzelmiyor.
   
 3. mehmet ulaş

  mehmet ulaş Bisikletkolik

  Kayıt:
  9 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  1.172
  Beğeniler:
  621
  Şehir:
  İstanbul Çengelköy
  Bisiklet:
  Mosso
  Seviye:
  Belediyemiz sağolsun.