Gece Bisiklet Sürenler(Fotoğraflı)

Türko

eski kullanıcı adı :1dost
Konular
37
Bisiklet
Giant
17553493_859206020883846_6541252262416220496_n.jpg
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Bora Adıgüzel

MTB/DH Rider
Konular
3
Adı
Bora Adıgüzel
Bisiklet
Bianchi
Aman abilerim gece isik vb gerecleri unutmayin.Sabah bile görmüyorlar gece görmeleri cok zor.

Tepkiler: Son Selim

waafy

Daimi Üye
Konular
4
Adı
Mustafa
Bisiklet
Giant
Konu açmayı düşünüyordum ama buradan fikir almak iyi olur. Gece İstanbul'dan Tekirdağ a gitmek nasıl bir düşünce. Gece 1 yada 2 gibi yola çıkıp kaç saat sürerse artık yeteri kadar dinlenip sonra tekrar dönmek. Cuma yada cumartesi gecesi e-5 in tenha olacağını umarak.

Pureal

Vegan Bisiklet
Konular
1
Adı
Fatih
Bisiklet
Trek
Konu açmayı düşünüyordum ama buradan fikir almak iyi olur. Gece İstanbul'dan Tekirdağ a gitmek nasıl bir düşünce. Gece 1 yada 2 gibi yola çıkıp kaç saat sürerse artık yeteri kadar dinlenip sonra tekrar dönmek. Cuma yada cumartesi gecesi e-5 in tenha olacağını umarak.
Özellikle şu sıralar çok soğuk havalar, gece daha da soğuyor ve bisiklet üzerinde özellikle ayaklar ve eller çok üşüyor. Daha öncesinde bu durumları düşünmeden birkaç sefer çıktım ve çok üşüdüm o nedenle uyarmak istedim sizi. Diğer bir husus ise geceleri sürücüler biraz daha dikkatsiz olabiliyorlar hem dikkat etmek lazım hem de ekstra aydınlatmalı ve reflektörlü ürünlerle yola çıkmak lazım. Bu durumları göz önünde bulundurarak yola çıkmakta fayda var.

Tepkiler: waafy

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Konular
13
Adı
Berk Evren
Bisiklet
Scott
Özellikle çalışıyorsanız gece sürüş yapmak tek seçenek oluyor çoğu zaman. Trafik çok daha az olsa da kat kat dikkatli olmak lazım ama.
Ufak kokoreç ve beyran molaları ise işin bonusu :D

scott_speedster.jpg

IMAG1617.jpg

Başlık sahibi
Başlık sahibi
Son Selim

Son Selim

Daimi Üye
Konular
8
Adı
Selim A.
Bisiklet
Carraro

Tepkiler: srknsnyz

CmlCLK

Tanri Türkü Korusun
Konular
4
Adı
Cemal ÇELİK
Bisiklet
b'Twin
Doğru diyor da bir şekilde işler yolunda gitmezse. Yani böyle bir olasılığı hesaba katıp çıkmak lazım [emoji57] Ha bazen çıkıyorum ama sonra aklıma tüküreyim diyorum [emoji23]

Cemal Ç.

Tepkiler: Infinity dragon

saglam.serdar

Daimi Üye
Konular
1
Bisiklet
Scott
Gece çıkmak güzel ama görüş mesafesi ve kalitesi düştüğü ve bizim de yollarımız bozuk olduğu için hızlı gitmemekte fayda var. Dümdüz giderken ne olduğunu anlamadan kendinizi yerlerde sürünürken bulabilirsiniz. O yüzden 30 km/h sürati geçmeden sürmenizi ve iyi aydınlatma edinmenizi tavsiye ediyorum.

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Konular
30
Güçlü bir fener, yansıtıcılar ile düzgün bir rotada gece sürüşleri çok zevkli oluyor. Yazın, akşamın ılık havasında,hava tam kararana kadar bende sürüyordum ama şimdi gece sürüşler çok daha zordur.Soğuktan adamın şeyi donar.:koptum:

Yukarı Alt