Gece belgrat' a gidilir mi ?

Tepki
25
Arkadaşlar, akşamları sahil turu falan yapıyorum. Ormanı hiç düşünmemiştim gidenler var mı ?

Scudo

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
Bir kere forumdan birilerinin gece surduklerini gormustum ama ne kadar saglikli tartisilir.

Tepki
25
@serhat fırat

koşullara uygun hazırlanılırsa , bir kaç kişi olmak gerekir, aydınlatma v.s olduktan sonra ne gibi sağlıksız koşullar çıkabilir sizce ?

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
@aydın agca

Herseyden once yolu cok iyi bilmek lazim kaybolma riski var. Zaten o grupta dediginiz gibi kalabalikti. Birde gunduz varken gece niye?ne kadar aydinlatma da olsa riskli. Ama guzel bir macera olur kanaatindeyim.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Aydınlatma dahi olsa kaybolma riski var, sizi bisikletten düşürebilecek engelleri görememe var ve en önemlisi çok fazla oyalandığında kalınacak yer sorununu düşünmek gerek.

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
Bir de yapı itibariyle bence insan vücudu gece daha çabuk yoruluyor. Bir hal gelirse başa geri dönmek vs... gerekirse çok zor olur. Hem orman gündüz de yeterince ışıksız :) Ama macerasına tek bir söz bile edemem :)...

Tepki
2
Bende arkadaşlara katılıyorum. Macera olarak tabiyki unutulmaz olacağı kesin ama sorun yaşamadan dönmek imkansız gibi, yinede biz gideriz diyorsanız bir kamera yanınızda muhakkak bulundurun çok güzel unutulmaz anlar yakalaya bilirsiniz. :)

• Beğen
Tepkiler: aydın agca

BF Okuru

Üye
Tepki
2
araziye değil ama kemerburgaz tarafından girip sarıyer tarafından 4 kişi girip çıkmıştık. tavsiye ederim. farklı bir tecrübe oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: aydın agca
Tepki
25
@Baran AYNA

bence de o güzelgahı takip etmek mantıklı, en azından ilk sefer de.. küçük te olsa bir ekip oluşturabilirsek, uygun bir tarih kararlaştırırız diyorum ama pek gönüllü çıkmayacak gibi.. :)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Öyle plan varsa ben katılabilirim :) Sakaryada gece ormanda sürmüşlüğüm var. Çok zevkliydi diyebilirim. Ama ormanı bilen birisi olursa iyi olur.

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
Geçen sene ormanda gece sürüşü yaptım çok zevkli oluyor ama bunun için iyi bir far veya kafa farı yedek pil vs bunlara ihtiyaç var. İsterseniz hafta içi bir gün belirleyelim beşiktaşta buluşup Belgrat ormanını turlayalım :in:

Tepki
25
@Hasan Bahri Toros

bana uyar ama önümüzdeki hafta şehir dışındayım bir hafta sonra hergün olabilir.

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
beşiktaştan gündüz vakti belgrada giden olursa ben de katılabilirim kendisine. istanbulda yeniyim pek bilmiyorum zaten :) tek kaybolurum herhalde ormanda :)

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
dostlarım gece inanılmaz güzel oluyor biz bir süre gittik farlar iyi olduktan sonra sorun yok

Emirhan Kaya

Daimi Üye
Tepki
149
piyasada güzel aydınlatma aletleri var onlar olunca birde daha önceden yolu öğrenirseniz bence olur ve çok iyi olur bayağı adrenalin depolarsınız ve farklı bir deneyim bence denemelisiniz ama unutmayın herşeyi planlayıp çıkın yola ve kendinizi korumak için alet alın yanınıza ( biber gazı vb. ) tek gitmekte sakıncalı olabilir. Yükleyebilirseniz ( telefonunuz nokia ise ovi mağzasından güzel haritlar ve pusulalar var ) telefonunuza harita ya da pusula yükleyin. uzun oldu ama herşeye hazırlıklı gidin.