gebzede günlük tur

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
arkadaşlar gebzede her akşam zorlanmadan gideceğimiz güzel en fazla 15 km olan her akşam gezebileceğimiz akşam sporu olması için trafiğin fazla yoğun olmadığı (neredeyse imkansız yoğun olsada olur) güzergah önerilerinizi bekliyorum iyi günler :)

Scudo

Oktay Yıldız

Aktif Üye
Tepki
31
Şekerpınar ve çevresini turlayabilirsiniz mesela. Banada haber verin bende geleyim sizle.

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
ahh ah annem izin verse gebzeden dışarı çıkartmıor (13,5 yaşında olduğum için) ama 2 yıl sonra fln o taraflara gelicem köylere mutlu kente şeker pınara fln şimdi izn yok bana

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Bence Eskihisar'a mahalle yolundan inip kaleyi görmelisiniz. Sahilde bir kahve yudumlayıp dönüşü yokuşunu kaslara yedirmelisiniz. Bunu bir kaç defa yapıp uzun tur yolculuklara hazırlanır ve belkide yanı başınızdaki feribot ile Evliya Çelebi'nin yolculuğuna çıkabilirsiniz...:)

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
@Salih Dinçer
saol güzel eskihisar banada yakın ama dönüşü çok zor olur diye düşünüyorum ve eskihisara gidebilmem için yol bilmeme gerek yok evimden bakınca(5.kat) zaten deniz gözüküyor denize doğru gidersem ya eskihisar yada darıcaya giderim ama büyük ihtimal eskihisara giderim saolun önerileriniz icin