Gebze(Kocaeli)-Haydarpaşa(İstanbul)

Sait Hislioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
212
Bugün hava diğer günlere oranla biraz daha serindi, bunu bahane eden içimdeki kurt:D biryerlere gidelim dedi. Malum sıcakalar evde de oturulmuyor. Gebze'den haydarpaşaya kadar pedal çevireyim dedim. Cumayı namazını kıldıktan sonra saat 2 gibi yola koyuldum. Giderken fazla yorulmadım, yolun çoğunu sahil kenarından gittim tabi ama eve dönerken dilim dışarıda geldim:) T-shirt'im zaten sırılsıklam oldu sanki yağmur yağmış altında kalmışım gibi.. Bir de dönüşte Haydarpaşadan Pendiğe trene bindim. 25-30 km trenle gittim dönüşte, sonra mecbur inmek zorunda kaldım TCDD sağolsun Pendik son istasyon oldu. Sonra indim E-5 ten yardırdım Tuzlaya kadar, Tuzladan sonra yanyol'a geçtim. E-5 te şoförden çok öküz var çünkü:) O öküzlerin birinin yüzünden zaten 30 km hızla bir çukura daldım, ön amartisör kapalıyken. Allahtan bende ve biricik bisikletimde sorun olmadı. Bileklerim işlemez hale gelebilirdi allah korudu. O öküzün ailesinin sırayla ellerinden öptüm tabi kulakları iyi çınlamıştır:) Neyse Gebzeye sağ salim ulaştım sonunda. Toplamda yaklaşık 70-80 km yapmışımdır. Fazla fotoğraf çekemedim, telefon vardı yanımda sedace, onun da şarjı çabuk bitiyo. Bir daha ki turlarıma adam akıllı fotoğraflar çekicem şimdilik bunlar var;

(link) (Resimler haritanın altında)

Scudo
Tepki
0
İsim
Mustafa Y.
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hortlatıyorum ama cevap verebilir misin :) ?