gaziantep mtb yarışı

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
gaziantepli arkadaslardan biraz bilği alabilirmiyiz yarış hakkında.parkurun nerde oldugu merkeze yakınmı uzakmı oldugu ğibi.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç
Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
evet evet her türlü bilgiye açız şuanda anteple ilgili...

byloft

Aktif Üye
Tepki
98
vallahi ben gaziantepliyim ama bu konuda bilgi almadım hiç

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bana kalırsa "yetkili" ağızlardan gelecek olan açıklama ancak BüyükAda Yarışı'ndan sonra gelir. O nedenle biraz sabır arkadaşlar ;).

Mahmut KARABİBER

Aktif Üye
Tepki
120
merhaba millet gaziantep mtb yarışı şehir merkezine 5 km uzaklıkta dülük baba ormanın da gercekleşecek inş.ben parkurla ilgili bilgileri daha sonra verecem ..parkurun uzunlugu yaklaşık ortalama 8-9 km gibi ama ayrıntılı tam uzunluk bu hafta sonu belli olacak.

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
Slm ArkadaŞlar Gazİantepde Kİ Parkur ÇaliŞmalari Yenİ Bİtdİ Yakinda Resİmlerİnİ Çekİp Koyan Olmazsa Bu İŞİ Ben Yapicagim
Koyan ArkadaŞlarda Olursa Elİne Saglik Emegİne Saglik Dİyorum
Bİz Bu Hafta Sonu Fotograf Makİnelerİnİ Alip DÜlÜk Babaya Gezİ DÜzenlİyoruz İnŞallah Sİze Parkurun Resmİnİ Çeker GÖnderİrİr İlk Önce
Not Daha Önce Gazİantep E Gelmeyen Sporcularimiz Bİlgİ Verİrse Organİzasyonda Yardimci Olmaya ÇaliŞirim

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ik soru benden olsun. biz tedaşın misafirhanesinde kalacagız parkura uzaklıgı nedir bir bilgin varmı.

Mahmut KARABİBER

Aktif Üye
Tepki
120
selam. şehrin neresinde kalırsanız kalın parkura uzaklık 5-10 km gecmez.bu da bir mtb yarışcısı için söz konusu degil her halde. ben de resim var ama bir kac iniş.sonra detaylı olarak ceker koyarım. ayrıca parkurda cam ağaçlarının cok sık ve boylarının kısa oluşundan dolayı bisiklet yolu ve işaretlerden gidmeyenlerin geniş orman da bir süreligine kaybolacagını tahmin ediyorum..

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
Arkadaşlar selamlar

Gaziantep'li değilim ama biraz araştırma yaptım ve Ali Güneyligil (yarışın organizatörlerinden) ile görüştüm.

parkur : 7 - 7.50 km max. yükseklik 250mt

Yarış Bölgesi Dülük Baba Ormanı ve merkeze 4 - 4.50 km

bu sabah Ali beyin belirttiği Turizm Otelcilik ile konaklamayla ilgili görüşecek ve
sitelere bilgileri iletecek

Otellerin merkezde toplandığını belirtirim,umarız fiyatlar biz sporcular için
cazip hale getirilir ,zira Gaziantep turistik ve otantik bir şehir

beslenme konusunda ise Gaziantep'e gitmeden önce 1-2 gün birşey yemeyin:D

Ulaşım için karayolunun 18 saat sürdüğü (İstanbul'dan) tahmin ediliyor.

Uçak ile gideceklerin biletlerini şimdiden ayırtmasını tavsiye ederim biz dönüş Pazar günü için zor yer bulduk THY'den,pazar günü OnurAir alternatiftir Pegasus en erken Salı günü.
Gaziantep'in yoğun bir hava trafiğini önemle belirtirim

Mahmut KARABİBER

Aktif Üye
Tepki
120
merhaba .tamam denilen km 7-7.5 olacaktı ama bazı yerlerin katılamısya uzadı,bizzat kendim kendi bisikletimle girdim parkura 8 .5 gibi di. her neyse bu hafta tam krokisi ,uzunlugu belli olacak

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
evet saat olarak en fazla yarım saat km olarakda 20 km dir tahmini rakamlardır bunlar nuri gaziantepde görüşürüz şimdiden bol dilerim herkese

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bilğiler için teşekkürler görüşmek üzere.

buseldof

Aktif Üye
Tepki
9
slm tüm arkadaşlar ben gaziantep b.ş.b sporcusuyum adım adem sizlere bilgi vercem şimdi biraz geç kaldık ama sorunlar yaşadık parkurdan dolayı ama çok şükür bitti parkur şehrin en uzak bölgesinden 10 kilometre ancak cıkar tabi parkurumuz çok hoş güzel oldu inş herkez beyenir kayalık bölgeleri var inş çok cıkış biraz daha fazla tabiki herkesin belklentisi dogrultusunda güzel mantıklı bir parkur oldu gecen hafta biz sporcular parkuru çizdik 8 9 kilometre var tüm arkadaşları bekliyoruz makarna partimizde var tabiki :) yabancılarda gelcekmiş galiba şu anda istanbuldaki yarışta 30 yabancı varmış bhelki burada hepsi gelir arkadaşlar parkur hakkında söylüyceklerim bukadar inş sizlere yetmiştir antep halkında bilgide vere bilirim isterseniz otel fiyatı felan herkez kendine iyi baksın bayy

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
otel olarakda ayrdımcı olursan sevininiriz biz bir aksilik olmaz ise otelde kalmayacaz tabiki ama diğer gelecek arkadaşlar için güzel olur.

buseldof

Aktif Üye
Tepki
9
otel fiyatları abi 30 dan başlıyor bir kişilik tabi 2 kişi olursa deyişiyor bu dediyim fiyatlar 2 yıldızlı oteller için geçerli yıldızı yükseldikce fiyatıda tabiki artıyor otelleri bulmakta zorlan mazsınız hepsi iç içe mesela otel isimleri verim size güllüoglu,nil,veliç,ugurlu bunun gibi oteller size ayrıca bir kolaylık daha sunayım google gaziantep otelleri yazın cıkar karşınıza oteller bütün bilgileri var fiyat adres çok güzel oteller yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
işte gercek bilgi ve dayanışma budur arkadaşlar yaşasın bisiklet forum

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Arkadaşlar acaba kamp için olanaklar nedir yarış alanı çevresinde kamp atabiliyormuyuz ?