Gaziantep 'de tamirci usta aranıyor

Tepki
25
Bisiklet
Focus
Merhaba Arkadaşlar,

Kendime geçenlerde bir cyclocross bisiklet aldım ve bir kaç gün içerisinde gelecek.Gaziantep de bildiğiniz işini iyi bilen,güleryüzlü bir usta varmıdır?hem bisikletimin kurulumunu yaptirmak için hemde ilerleyen zamanlar da bakım,vs gibi durumlarda gidebileceğim bir yer olması için öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim

Scudo
Tepki
25
Bisiklet
Focus
Arkadaşlar Gaziantep te yaşayıp bisiklete binen hiç mi kimse yok?Ya da herkes kendi bisikletini tamir etme becerisinemi sahip?

durmanow

Üye
Tepki
1
İsim
ali imran durman
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
Arkadaşlar Gaziantep te yaşayıp bisiklete binen hiç mi kimse yok?Ya da herkes kendi bisikletini tamir etme becerisinemi sahip?
Merhaba.

Konunun üstünden epey geçmiş. Yıl olmuş 2019 ben de aynı dertten muzdaribim. Antep'e yeni taşındım. İnternetten araştırdığım kadarıyla pek usta yok. Olan da mtb'ci. Yol-yarış bisikletinden iyi anlayan usta arıyorum, antep'te var mıdır? Sana cevap gelmemiş. Belki sen benim soruma cevap verirsin :)

• Beğen
Tepkiler: theflash

posedan22

Üye
Tepki
1
İsim
emre
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba bende cok gec gördüm soruyu yıl olmus 2020 sarıgüllük te eski arabalı parkın karsısında bianchi servisi var orayı deneyebilirsiniz antepte bisiklet kültürü pek olmadıgında adam akıllı usta bulmak biraz sıkıntılı bir iş

• Beğen
Tepkiler: theflash

theflash

Üye
Tepki
32
İsim
SERHAT
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba bu konu ölü galiba bende benzer şeyler yazabilirim cansunar bisiklet var baya donanımlılar ama nasıl bakım yapıyolar bilmiyorum. detaylı bakım 100 lira paramla rezil olmakda istemiyorum

furykn

Üye
Tepki
31
İsim
Furkan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
binevler de sebat bisiklet var işini hakkıyla düzgün, temiz yapan bir abimizdir öneririm.