Gaziantep

Scudo

happymete

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar ben gaziantepten yeni üye oldumm ama aslında bisiklet modelleri falan araştırıyordum bu sıcak formu görünce üye oldum slm herkese

arkadaşlar son olarak acaba gaziantepten bi arkadaş bana bisiklet almam konusunda yardımcı olabilirmi yani böyle cok iyi markallı falan deyilde böyle
150 ila 200 ytl civarınnda bi bisiklet almayı tasarlıyorum gaziantepli arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilirmi nerden ve modelini bana söyleye bilitmi şimdide cok tşkler

ugurcani

Daimi Üye
Tepki
74
g. antepli arkadaşlar varda online değilledir :) ama bütçenle salcano filan alabilirsin ama eğerki para biriktre bilirsen sedona borla profesyonelliğe ilk adım olur

• Beğen
Tepkiler: happymete

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
Foruma hoşgeldin ii vakit geçirmen temennisiyle. Bende haftasonu gaziantepteydim ve aslında bisikleti geliştirip ilerletebileceğin bir şehir olduğu kanısındayım. çünkü baya bir bisikletçi arkadaş var. bisiklet konusunda yavuz bisiklet var oraya gitmeni tavsiye ederim. Kenan yavuz abimiz her konuda sana yardımcı olacaktır.

dkilly

Üye
Tepki
12
Bende Malatya'dayım ama sorun değil Gazi Antep'e Yarım saatte gelirim :D

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Merhaba €sRæ,

Forumumuza hosgeldin! Burda gercekten yararlı bilgiler edinecegine hicbirimizin suphesi yok. Hosgeldin.

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
hahaha güzel espiri paşa abi bi arada bana öğret bunları çalışıptamı gelion anlamıomki :D :D hoşgeldin

terasus79

Üye
Tepki
2
Selam Ben Terasus Gazİantepte KmaraŞ Garajina Çok Yakin Bİsan Bayİlerİ Var
Ben GeÇen Sene 200 Ytl Aldim
5 Temmuz-9 Temmuz Arasinda 250 Km Lİk MaraŞ Tarsus E 5 Karayolunda SÜrdÜm
Benİ İdare Ettİ
Tavsİye Ederİm

terasus79

Üye
Tepki
2
tabi profesyonel bir bisiklet olduğunu idia edemem .lakin o fiyata önerebilecem dayanıklı bir bisiklet

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
merhabakardeşim, biraz kendini zorla,300-450 arası 2.el veya yeni sedona borla al derim.çok daha fazla keyif alacaksın.

Mustafa Alatay

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Specialized
slm ben yeni gördüm msjını bende gaziantepteyim ilk olarak amacını öğrenmek
lazım spora giriş yapıp antrenman yapacak bir bisiklet mi yoksa normal şehiriçi kullanım içinmi. antreman vs için diyorsan bütçeni biraz arttırman lazım. bana ona göre bir cevap yaz sana yardımcı olmaya çalışayım görüşmek üzere :)

byloft

Aktif Üye
Tepki
98
bende gaziantepdenim aramıza hoş geldin uygun fiyata salcano bulabilirsin

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@nofearyamakasi

arkadasım konu mart 2007nın esranın Son Aktivitesı de: 05-03-2007 12:48..
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!