Gazi Üniversitesi MMF Bisiklet Topluluğu (GÜMBİT)

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Merhaba arkadaşlar,ben gazi mmf Makina Müh. 3.sınıf öğrencisiyim;adım Göker. Bizim fakültenin bisiklet topluluğu vardı ve bildiğim kadarıyla üyelerin çoğu mezun oldukları için artık kapandı ne yazık ki. Ben derim ki bizim okuldan kim varsa tanıdığımız bisikletçi bir tarih belirleyip haber verelim,kantinde toplanıp bi tanışma ayarlayalım ve hazır havalar düzelmeye başlamışken tur organizasyonlarına başlayalım yavaştan ne dersiniz?

Scudo

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Başka bir topluluğa kurucu üyeyim,kurulum aşamasında dekanlıktan aldığımız bir evrakta fakültedeki toplulukların isimlerinin de olduğu bir kağıt vardı;9 tane topluluğun içinde yoktu. O nedenle kapanmış olduğunu düşünüyorum.

neveragain

Üye
Tepki
13
azönce bi ark.a sorarak onayını aldım:)gayettee duruyomuş:)hattaaa eymire gitmişler gecen günlerden birinde:)buzda sürmüşler:) yakın zamanda da mogan warmış sanırsam planlarında:)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya
Tepki
0
evet neveragain hatta buz tutmuş gölün üzerinde sürenlerden biri de bendim;güzel bir deneyimdi :) mc pherson faaliyetler devam etmekte mesajı yazalı epey olmuş ancak ben yeni görebiliyorum ; henüz üye oldum. Dediğim gibi faaliyetlere devam ediliyor;her pazartesi toplantılar var. GÜDAK aracılığı ile detaylı ve daha doğru bilgi edinebilirsin..

benicio

Üye
Tepki
5
Kısa bir süre önce bürokratik aksaklıklardan dolayı devre dışı bırakılan GÜMBİT'i tekrar faaliyete geçirme sürecini başarıyla tamamlamış bulunmaktayız :) Gazi Üni. MMF'de zaman zaman denk geldiğimiz; bisiklete gönül vermiş değerli arkadaşlarımızın bu oluşumun içerisinde aktif birer rol almaları için gerekli zemin oluşmuştur. Bu oluşumun daha hızlı gelişebilmesi için forum da gerekli imkanı sunmaktadır. İlgilenen arkadaşlarımızla buradan irtibata geçebilmek umuduyla...

Saygılar
GÜMBİT Topluluk Başkanı
A. Tibet ÜNLÜ

FaLLiX

Üye
Tepki
1
Forum da bizim de yer almamız çok iyi oldu. bunu da artık pazar eymir turuyla kutlarız ;)

CoGuray

Üye
Tepki
1
gözümüz aydın nur topu gibi bir topluluğumuz var artık. :) çabalarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

anbian

Üye
Tepki
0
Bende yeni bir bisiklet alabilirsem bu sene katılmayı düşünüyorum . Burdan bilgi vermeniz çok güzel olmuş daha önce hiç standını görmediğim için böyle bir topluluğun varlığından haberim yoktu. Yeni bir haber olduğunda burdan güncelleme yaparsanız çok sevinirim.

hicibici

Üye
Tepki
0
@benicio
bu sene bisiklet kulübünün aktiviteleine katılmak istiyorum daha önce bizim fakültede olduğnu duymamıştım.sizinle nasıl irtibata geçebiliri?

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Tekrardan merhabalar dostlar
Malum eylül 15'te okulumuz açılıyor. Okul açılmadan önce bir gün toplanıp eymir turu yapmaya ne dersiniz? Hem yeni arkadaşlarla tanışmış olur hem de diğer üyelerle yaz sonu tekrardan toplanma imkanı bulmuş oluruz.

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
ben de okul açıldıktan sonra tanışmayı birlikte pedallamayı çok isterim...bu işte henüz yeniyim sizlerin de tavsiyelerinizi almak isterim...geçen sene bi stand göremedim bu sene açıcakmısınız???

İsaAlp

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Bisiklet
Bulldog
mesajlarda bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, mc pherson mühendislik-mimarlık fakültesinin bisiklet topluluğundan bahsediyor. Diğer arkadaşların bahsettiği ise güdak'a dahil olan gazi üniversitesinin bisiklet kulübü. İkisi arasında çok fark var.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
ben mühendislikteyim aslında onu sormuştum...mühendislikteki topluluk hakkında daha detaylı bilgi verirmisiniz peki...

İsaAlp

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Bisiklet
Bulldog
Gümbit hakkında benim pek bir bilgim yok, bir süredir okula devam etmiyorum. En iyisi okul açıldığında topluluğun odasına bir bakıverin veya Tibet'e mesaj atabilirsiniz, geçen sene sanırım topluluğun başkanı idi, nicki "benicio"

lontray

Üye
Tepki
1
arkadaşlar bende gruba katılmak istiyorum fakat bisikletin mekanik aksanınından çok sürüş keyfiyle ilgiliyim gruba katılmak için bu kafiyse aranızda bulunmaktan keyif duyarım

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
@awesome-o

Açıklama için teşekkürler. Dediğiniz gibi bu topluluk konu başlığında da belirtildiği gibi Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi'ne mensup öğrencilerin dahil olduğu bir topluluktur. Topluluk başkanı Tibet (benicio nickli) arkadaşımızdır. Tibet'e ulaşamazsanız yine kuruculardan Mustafa (Fallix) ile irtibat kurabilirsiniz.