Garmin Edge 20-Edge 25

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Edge 20 ve Edge 25 Garmin'in şimdiye kadar ürettiği en ufak cihazlar. Edge 25, yol bisikletçileri için GPS kaydı ve ANT+ veri aktarımını 10 saatlik bir akü ile beraber sadece 25g ağırlığına düşürürken Edge 20 ANT+ özelliğinden yoksun, daha ziyade tur bisikletçilerine hitap ediyor.Not : mtbtr.com sitesinden alıntıdır.

(link)

(link)

kısacası garmin 20 basit km saati gibi,ilgimi hiç çekmedi. bir tek gps var..

25 ise güç ölçer dışında kadans ve nabız gösterimi de yapabiliyor. tabiki gps var.

fiyatlar 129 dolar ile 169 dolar.

yine pahalı :))))

Scudo

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Garminsiz olmuyor da çok pahalı ya, şu spd olayını halledeyim bunlardan gücümüz yetenini almak lazım :D

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
@taner07 benden size kendi çözümüm :krsn:

şimdi bu nane
(link) 275 dolar.

(link)

ve

(link)

bu şekilde ise 169 dolar.

bir kere kadans ihtiyacınız yok ise, edge 25 out. onun dışında power metre dediğimiz cihazlar epey epey pahalı. onu da geçiyorum. Neden?

çünkü pro değiliz. ben (ne kadar genelleme sevmesemde) sıklıkla makul olanı severim. o sebeple ihtiyaçlarımı iyice düşünür +,- karar verir öyle harekete geçerim.

Yetiştiğim aile,geldiğim toplum beni bu şekle soktu. ve kitaplar en önemlisi :)

ben neden 169 dolar pahalı diyorum. çünkü pahalı :) bu paraya telefon alabiliyorsunuz. üretim hacmi farklı olabilir fiyatı etkileyebilir ama,bu kadar değil.

telefonlarınız için (link)

neticede pahalı. hak etmiyor. protein tozu gibi :)))))

169 dolar örneği ise alınabilecek f/p lerden biri.

fikirlerim böyle,alakalı veya alakasız düşünmedim yazarken ama yazmak istedim. Öğrencilere sevgiler!

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
arkadaşlar garmin edge 25'in verileri strava'ya aktarılabiliyor mu