Garmin Edge 1000 Çalındı

Tepki
94
İsim
Gürcan
Bisiklet
Canyon
Merhaba,

Yaklaşık olarak 1 ay önce Garmin Edge 1000 model cihazım evden çalınmıştır. (İst - Kartal)

Cihazı Amazon'dan, 2 ay önce bundle olarak satın almıştım fakat sadece cihazın kendisi çalındı.

Durumla ilgili olarak Baytekin'e bilgi verici bir mail attım fakat herhangi bir geri dönüşleri olmadı.

Gören, duyan, bilen olursa diye seri numarasını paylaşayım. 3F5377197

Kazasız, belasız sürüşler dilerim.

Ekran Resmi 2017-12-08 23.26.25.png

Scudo

Punctum

Forum Demirbaşı
Tepki
1.301
İsim
Mehmet O.
Geçmiş olsun...

Umarım evden çalınan en değerli eşyanız budur.

Tepki
94
İsim
Gürcan
Bisiklet
Canyon
@Punctum Teşekkür ederim... Evet, en değerlisi bu fakat en acısı da bu oldu, henüz 1 ay olmuştu alalı :)

• Beğen
Tepkiler: Punctum

Bahadır ÖZEL

Daimi Üye
Tepki
318
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Cihaz tekrar kullanıldığında seri numarası ile yeri bulunabiliyor mu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@BeyogluLions geçmiş olsun, şu sıralar Kartal da hırsızlık cereyan etti. Ya polisler görevini yapmıyor denetim yok, ya da bilmiyorum neden :D Şerefsizler iki yıl önce benim eve de girmişti, sonra ne oldu. Sanırım tahmin ediyorsunuz. Yakalayıp, Yine sokağa Saldılar. :acpsnr:

Tepki
94
İsim
Gürcan
Bisiklet
Canyon
@Bahadır ÖZEL Garmin tarafına mail atınca, daha sonradan farklı bir mail ile eşleştirildiğinde bildirdiklerini belirtiyorlarmış. (Distribütör - Baytekin'den aldığım cevap bu şekilde) Henüz bir cevap gelmemiştir. Bunun haricinde maalesef bir yöntem bulunmamakta.

@Punctum Muhtemelen öyle,, umarım bir yerde, bir hesapla eşleştirme yapar :)

@mubeac Hocam Çınardere'nin hemen alt tarafında oturuyorum daha ne olsun :) Hırsızın harman olduğu yer :krsn:
Benim tahminim, bu tür olaylar bu ülkede sorun olarak algılanmıyor. İlla birini asıp kesmek lazım. Belki o zaman faydası olur...

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ÖZEL