FX bike mountain moto

Scudo

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Ben bu firmayı bir yıldan uzun bir süre önce görmüştüm intertte. Baya şaşırmıştım ürünlerine. Bildiğimiz iniş bisikleti parçalarını, motor ile birleştirip 50 kg lık bir motor yapmışlar. Helal olsun valla.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Yorum yapabilmek için denemek lazım zevkli bi deneyim olurdu düşüncesindeyim.:D Acaba dengesi nasıl bu 50 kg lık aletin. inişlerde,droplarda, rampa atlayışlarında fln.Arazide dik yokuşları çıkmakda ayrı bir keyiftir bununla yaa :) Puhaa Bide sonradan aklıma geldi bununla bunny çekebilen babayiğit varmıdır acaba:D

Atakan Türkmen

Aktif Üye
Tepki
41
tabi oda bi street makinesi ondeki 203 mm lik arkadaki de en az 180mm ve street ewet kesinlikle bir street makinesi

arkadaşlar dikkatli yorum yapalım

• Beğen
Tepkiler: Nevzat KÖSEOĞLU

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
ya arkadasım burda ıkı dkk eylenelım dedık senın soyledıgıne bak haaa bende harbıden bunu alıp street yapıcaktım :D benı aydınlattıgın ıcın tesekkur ederım buyuk bı hatadan kurtardın benı:D

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
bunla teleferık e fılanda ıhtıyac yok bın cık :D tabı cok dık yerlerde ne olur bılemem ama :D vıteslımı acaba otomatıkmı

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Gerçekten süper birşey, bir tane alıp slick lastik takıp cadde sokak takılmak vardı. :D

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@tayfurBunun sokakda tadı çıkmaz Tayfur sen en iyisi bir mobilet al :D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Oldu, mobiletin arkasına heybe atıp, içine de gazete süt doldurayım, tam kapıcı gibi olsun :D

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
Bu motorlar gerçekten çok güzel.Hafif ve kıvrak makineler çok hoşuma gidiyor ama 4000$ pek sevmediğim bir rakam:)(o da olmadığından:))

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
cok ucuz aslında 4000 boyle bı alet ıcın o paraya bısıkletler var ama bıde onun turkıyeye gelmesı kımbılır nekdarı bulur kargoyu bıraktım motorlu tasıt vergılerı :D

qwer95

Üye
Tepki
15
bu motor heryere çıkamaz sadece 125 cc ama 600 cc lik bişey olsaydı tuttutabilirsen ama yinede güzel bişey fiyatı çok pahalı geldi bana yha

N

nohcoy

Misafir
@Özgür

arkadaşlar yorum yapabileceğim bir konu varsa oda bisiklet ile motorlu arac kullanmanın zevkinin farklı olduğu

Düşünüyorum bisiklet sürmek kendi gücünü kullanmak yorulmak mücadle etmek zevkide burdadır .

bunu kullanmanın motorlu bir taşıt kullanmatan farkı olacağını sanmam bisiklet parçaları kullanılmış olması bu aynı şey değil bana kalırsa

teşekkürler

serceft

Üye
Tepki
3
çok güzel bi motor böyle motorlar çok hoşuma gidiyor... :)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@nohcoy

Bende aynı şey olduğunu söylemedim zaten.Zevkli bir deneyim olur dedim.Bu aleti yapan kişilerde zaten bu aleti dalgasına yapmışlar.Bizde dalgasına yorum yapıyoruz.:cool:

batutanker

Aktif Üye
Tepki
39
125 cc o motor her yere cıkar 600 cc olur sa aslında her yere cıkamaz kontrol etmek kolay olur 125 lıgı ama 600 luk oldummu takla ustune takla yanı :D bıde cok agar olur 600 luk olursa 50 kıloluk motor ucar o