Full Dura Ace Setli Specıalızed

zekili

Üye
Tepki
23
Baslıktakı gıbı bısıkletın kadrosu sıfırdır bisiklet cumartesı toplandı hıc bınılmedı sette 500 km gıbı kullanıldı set sıfırdan farksızdır kadro boyu 52 cmdır
sele borusu :token karbondur
sele :sele ıtalıa
jantlar:shımano rs 20 (set sıfırdır)
full dura ace set(sadece set 500 km kullanılmıstır )
fıyat 4250 ytldır.

(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
parça halinde satmayı düşünürsen bende bi kaç parçaya talip olabilirim...

glopusgold

Forum Demirbaşı
Tepki
181
arkadaslar eklemek ıstıyorum bısıkletın agırlıgı 8 kg dır on ve arka bacaklar carbon govde alu dur.

zekili

Üye
Tepki
23
arkadaşlar bisikleti tek parça satıyorum takas yolunuda önermeyin.

zekili

Üye
Tepki
23
Satış sebebi insanları neden bukadar ilgilendirir anlamıyorum yinede söyliim. Carbon mtb almayı düşünüyorum. sinirlenmemişsinizdir umarım zuhal hanım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@zekili

Neden sinirlendiğimi düşündünüz anlamadım. :) Benimki yalnızca meraktı. Hayırlı olsun.

zekili

Üye
Tepki
23
Teşekkür ederim. Size bişiy danışabilirmiyim.Ben ilkdefa yol bisikleti kullandım mtb kullanırken kollarımın bukadar ağrıdığını hiç hatırlamam.Siz uzuuun zamandır yol kullanıyosunuz sanırım bu konuda tavsiyeleriniz olabilirmi duruş pozisyonummu yanlış olabilir?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@zekili

Evet, duruş pozisyonu başta olmak üzere birçok nedeni olabilir.
Sele açısı ve yüksekliği + gidon boynu uzunluğu + gidonu tutuş biçimi akla diğer gelenler...Yol bisikletinde duruş ve onu kullanma tekniği mtb'den oldukça farklıdır. Yere paralel -aerodinamik- bir eğimde kollarınızı kırarak, germeden gidonu kavramanız gerekir. Yanlış duruş sırt ağrısı, boyun ağrısı gibi sağlık sorunlarına da yol açar. Kaldı ki yol bisikletinde gidon mtb'ye nazaran daha boyutludur ve kolların ağrıması nadiren görülür. Aynı zamanda bisiklet kullanırken vücudun belden yukarı olan kısmı mümkün olduğunca rahat bırakılmalıdır. Zannediyorum, bisikleti kullanırken psikolojik olarak da biraz gerildiniz.

Hayırlı satışlar diliyorum.

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
@yaşar kabukoğlu

Baslıktakı gıbı bısıkletın kadrosu sıfırdır bisiklet cumartesı toplandı hıc bınılmedı sette 500 km gıbı kullanıldı set sıfırdan farksızdır kadro boyu 52 cmdır
sele borusu :token karbondur
sele :sele ıtalıa
jantlar:shımano rs 20 (set sıfırdır)
full dura ace set(sadece set 500 km kullanılmıstır )
fıyat 4250 ytldır.

ben sizin için yazı boyutunu biraz daha büyülttüm... sanırım sorun çözülmüştür ;)

zekili

Üye
Tepki
23
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Gerilmiş olabilirim malum türkiye deki mazgallar dikine yapıldığı için tereddüt içindeydim sürekli.

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Zeki abi bisikleti parça parça satmayı düşünürsen bikaç parçayı ben ve gökhan alabiliriz.:)

ErdoganKesgin

Forum Bağımlısı
Tepki
994
kadir selam,

full set jantlar haric duraace lere talibim dersem ne düşünürsün?

Selami Daban

Forum Bağımlısı
Tepki
513
bu bisikleti niye aldın madem biraz araştırsaydınız bizi de korkutuyorsun bi yol bisikletçisi kendine iyi olanı zaten seçer mazgallardan ve kaymaktan korkmaz çünkü asfaltın tadını bilir o yangını bilir iyi satışlar bisiklet harika fakat boy bakımından 1,65 ve 1,70 li gibi olanlar alabilir teşekkürler

zekili

Üye
Tepki
23
Parça parça satmayı düşünürsem ilk sana haber vericem tunca ama şimdilik parçalamıyorum.