Full Deore veya Acera set bir bisiklet kaç paraya mal olur ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ahmet Saylak tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Saylak

Ahmet Saylak Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Arkadaşlar Konu başlığında da belirttiğim gibi Full Deore veya Acera set bir bisiklet kaç paraya mal olur ?

2. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Toplamaktanmı bahsediyorsunuz almaktanmı ? Toplamaktan bahsediyorsanız vites aksamıyla tutar hesaplanmaz gidersin 100 liralık kadro kullanırsın yada 1000 liralık bir kadro kullanırsın değişir.Diğer parçalar içinde aynısı geçerli.

3. Deniz Caz

Deniz Caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ahmet Saylak

Ahmet Saylak Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Toplamaktan bahsetmiyorum. Genel olarak bakıyorum da örn :arka attırıcı acera ön attırıcı alivo vites sistemleri görüyorum. İnternette dolaşırken Bisan ın bisikletinde http://www.bisantr.com/urun-gruplarimiz.aspx?id=1001 Full Deore vites sistemleri görüyorum. Bildiğiniz markalar var mı Bisan gibi full setler kullanan? İyi forumlar..

İlginizi Çekebilir

Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Ekran Görüntüsü (6).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...