İptal Edildi Fujifilm S2950

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Yakup Kohen tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yakup Kohen

Yakup Kohen Yeni Üye

Seviye:
    FUJIFILM FINEPİX S2950 DSLR-LIKE TERTEMİZ MAKINE

DSLR-LİKE MAKİNE İLE DSLR DÜNYASINA GİRİŞ İÇİN ADIM ATIN. BAŞLANGIÇ SEVİYESİ İÇİN İDEAL BİR MAKİNEDİR. BİSİKLET TURLARINIZDA HEM TAŞINABİLİRLİK HEM ZOOM AÇISINDAN VAZGEÇİLMEZ OLMA POTANSİYELİNE SAHİP ÇOK TEMİZ.

DETAYLI İNCELEME:http://www.letsgodigital.org/tr/28196/fujifilm-finepix-s2950/

KUTU İÇERİĞİ: ÇANTA,KULLANIM KILAVUZU,GARANTİ BELGESİ,FATURA,ORJİNALLİK BANDROLÜ
    ÇİZİKSİZ,TERTEMİZ,AZ KULLANILMIŞ,GARANTİLİ,SAHİBİNDEN
    KUTUSU ÖZENLE SAKLANILMIŞTIR.

14 MEGAPİXEL,3.0" LCD EKRAN,A-S-M-P GİBİ KAMERA MODLARI, HD 720P VİDEO ÇEKİM
    18X ZOOM

İLETİŞİM:05368439565 veya PM
    Her türlü sorunuz için bana ulaşabilirsiniz.
    SanalPazar:http://www.sanalpazar.com/Fujifilm-S2950-Sifir-Ayarinda-Dslr-like-Makine__isp3855919
    Fiyat 315TL'dir. Havale sonra kargo şeklinde 300TL.
    Kargo aynı gün içinde yapılır.

Diğer fotoğraflar ilanda.

Yakup Kohen

Yakup Kohen Yeni Üye

Seviye:
    Günceldir.

İlginizi Çekebilir

7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.