Fuji marka bisikletlerde dehşet verici indirim !!

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
Neden çekilsin piyasadan ? Ne varsa satalım İrlanda'ya yerleşelim hacı, diye bi geyik dönmüyodur heralde yönetim kurulunda :) ellerindeki malları bu fiyatlarla satamıyorlar ve mecburi bi indirime giriyor olabiler mi ? Sonuçta muadili bi sürü bisiklet daha ucuza satılırken, sadece marka fanlarının alışverişleri bi şirketi ayakta tutmaya yetecek mi ? Mecburen indirime giriyorlar, piyasaya rekabet edebilmek için, Fuji güzel bisiklet tamam ama dışarıda ne kadar fuji görüyorsunuz ? Carraro, salcano, sedona, kron piyasayı yönlendiren firmalar, sonra scott, Trek desen piyasa umrunda değil, tuzu kuru satıcı :) ne kadar iyi marka olsa da, insanlar bu bisikletleri sokakta görüp beğenmedikçe satışlar günden güne azalacak, iyi ama tercih edilmeyen bilinmeyen konumuna düşecek. Bisan mesela hiç yok artık, nedeni izledikleri şirket Politikaları olsa gerek

Scudo

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
@Tasogare haklısın. Adamların bir tane bisiklet satması bile yürüyen reklam onlar için. Aldığın zaman o bisikletle gezeceksin doğal olarak. Reklamını yapacaksın. Sarıyerde, yeşilköyde veya herhangi bir yerde.. Eş dost çevren de ilgilenicek belki "aa fuji mi ne güzel, bir tur verir misin, deneyeyim.."falan diyecekler belki. Bence bu bile bisiklet firmaları için bulunmaz nimet.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
fujinin satış ağı da çok zayıf , bayisi yok denecek kadar az bir bisiklet beğensek bile bulabileceğimizi hiç sanmıyorum

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
dolar kuru yüzünden indirim tabiki gerçek yüzünü yansıtamıyor.%40 olan indirim 3 4 ay önceki dolar kurunu hesaba katarsak heralde %20 %15 civarı olucaktır.yeni sezon olan hiç bir bisiklette %40 indirim ben daha görmedim o yüzden çok garip geldi..

rebellious

Üye
Tepki
58
İsim
Onur Kalafat
Bisiklet
Scott
Bugün Distribitör ile görüştüm fuji için. Bu indirim yalnızca nakit alımlarda geçerliymiş. Ben de almayı düşünüyordum ama büyük hayal kırıklığı oldu.

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
Bugün aradım altamira da uygun beden bulamadım. Yazık oldu :) Transonic sordum onda da beden yoktu ayrıca indirim de yokmuş zaten transonic de. Gran fondo sordum birde kontrol edecekmiş stokları

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Ben aradım telefona çıkan adam bilgisayar başında olmadığını size baska numara vereyim orayı arayın dediler isim sorduğumda adı deniz o ilgileniyordu dedi deni denen kişiyi aradım bilgisayarimi açıp bakmam lazım suan yoldayim size geri dönüş yaparım bu numaradan dedi hala bekliyorum ne dönüş yapan oldu nede birşey Fuji Türkiye Distribütörü çok ilgisiz ve çok zayıf

Kendi alanlarındaki konuya hakim değiller müşteriyle konusmayı beceremiyorlar servis ağı yok denecek kadar az

Notumu verdim 10/2 sınıfta kaldın fuji iyi bir marka olabilir fakat TürkDistribütörü berbat insan telefonu açarken bile melsa buyrun diyebilir

Yani bunu demekten acizsin

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Touring modelini indirime dahil etmemişler.

Canınız sağolsun be gülüm.

Veledrom

Üye
Tepki
2
İsim
Erdinç
Absolute modelinin dışında ilgilendiğim çok modeli yok Fuji'nin .Traverse ve MTB modellerini hiç beğenemedim.Tur bisikletlerini almaya kararlı olsam düşünürüm ama sadece Absolute lara baktığım fiyat indirimi beni çok cezbetmiyor.

Yoldakiseruven

༼ ºل͟º ༽🧌
Tepki
1.261
İsim
Lemi Dolunay
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Bende spariş verecektim fakat Türkiye Distribütörü çok ilgisiz

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
2013 Fuji Absolute 1.3 sahibiyim. Zamanında bisikleti İstanbul'da bulamadığım için İzmir'den Seda Bisiklet, Birol bey'den almıştım. Bahsedildiği üzere Melsa'nın satış ağı çok zayıf.

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
"ticareti bilmeyen kulaktan dolma fikirlere açık birkaç eleman cepte para, ne yapsak ne etsek diye düşünmüşler, sonunda bisiklet bayiliği almaya karar vermişler"
gibi bir izlenim uyandırıyor yazılanlara bakınca.