Fuji Bisiklet yeni internet sitesi

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
Eskiden melsa.com.tr sitesinde bulunan Fuji bisikletleri için, distribütörü Melsa bisiklet yeni bir internet sitesi oluşturmuş sanırım. Bugün tesadüfen girdiğim site Google aramalarında henüz görünmediği için buraya yazayım herkes görsün istedim. İçerisinde 2017 model Fuji'ler ve fiyatları da mevcut :)
(link)

Scudo
Tepki
73
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yol bisikleti arayışındayım benim bütçemi aştı fuji :) inşallah diğer markaların 2017 modelleri daha uygun fiyata gelir

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@BadBadWhiskey
Açıkçası bana da çok pahalı geldi.

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
İyi Marka,Kusursuz Bisiklet Fuji İyilerin Tercıhı Olacagı Kesin.

• Beğen
Tepkiler: mtbrhnkc

kafcamus

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Diğer
fakat site ana sayfası sedona'nın sitesinin neredeyse bire bir aynısı olmuş:) (link)

• Beğen
Tepkiler: mtbrhnkc

Transonic

Üye
Tepki
190
İsim
yucel
Bisiklet
Fuji
Fiyatlar Oldukça Uygun Arkadaslar..

ahmet187

Üye
Tepki
23
İsim
Ahmet Kırca
Bisiklet
Fuji
Fuji demek sağlamlık demek kalite demek fiyatlar genele bakıldığı zaman evet biraz pahalı ama fuji

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet işi biraz olsun bütçe ve aşk işi ben bisikletimi çok beğenerek biniyorum. Renk uyumu,rahatlığı, sağlamlığı mükemmel. Diğer markalara göre biraz pahalı ama bence aradaki farka değer gibi geliyor bana.IMG_8219 (1).JPG

vlknbskrt

Üye
Tepki
25
İsim
Volkan
Bisiklet
Scott
Fuji kullanıcılarına bir sorum olacak. Bir bayan bisikleti olarak Fuji'nin Silhouette 1.3 Disc 2017 model bisikleti nasıldır sizce? Sadece vites oranlarına bakınca rampa performansı düşündürmekte beni. 50/34T aynakol oranına sahip bir bisiklet, 48/36/26T aynakol oranına sahip bisiklete göre aynı performansı vermeyeceği kesin ama ne kadar fark yaratır bilemiyorum.. Birde ön ve arkada Sora aktarıcı kullanılmış. Nasıldır ki?

Melsa Bisiklet 2017 modelleri sipariş üzerine getirebileceklerini söylediler. Diğer siyah modelleri de güzel aslında ama İstanbul'da olduğum için bakamıyorum malesef yakından.

(link)

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
Fuji fanboyu arkadaşlar utanmadan sıkılmadan oldukça uygun demiş ama claris setli bisiklet 2754 lira. :acpsnr:

• Üzgün
  • Beğen
Tepkiler: phrygian ve T.T

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vlknbskrt Ben de 50-34 aynakollu bir bisiklet kullanıyorum. Daha önceki kondisyonunuzla alakalı. Ben yokuşlarda hiç üzülmedim şimdiye kadar. Sora aktarıcı bu fiyata göre düşük kalıyor. Ne kadar indirim alırsınız bilmiyorum ama Fuji bisikletler biraz ucuk fiyatlı.

• Beğen
Tepkiler: T.T

vlknbskrt

Üye
Tepki
25
İsim
Volkan
Bisiklet
Scott
@trainspotting35
Evet fiyat düşük değil ama tasarım olarak çok hoş bisikletler:) Birde 1 hafta 10 günlük turlara çıkmaya uygun model değil mi bu linkini gönderdiğim model?

Peki aynakola küçük bir çark daha eklenip performansı arttırılabilir mi?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.462
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vlknbskrt Ben de tipini beğeniyorum ancak dediğim gibi fiyatlar fazla. Amaç daha çok tursa Fuji Touring çok daha süper bir seçim olacaktır. Sizin linkini paylaştığınız bisikletide turda kullanmak mümkün ama lastik değişimine gitmeniz şart gibi gözüküyor. Sıfır aldığım bir bisiklette 3 lü aynakol değişimine gitmek ne kadar mantıklı tartışılır.(link)

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
günaydın arkadaslar, hazır fuji konusu açılmısken fuji katlanır bisiklet origami 1.3 hakkındaki görüsleriniz nedir?

(link)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
@mtb_rider genelde web siteler birbirine benzer oluyor tasarım olarak.bunlar biraz fazla benzer olmuş ama aklıma direk wordpress king size teması geldi :D o tasarımla aynı yolda iki sitede ve o tasarımdan yola çıkan bir sürü script var.bu siteler wordpress değil gibi baştan kodlanmış ama tabi bu tasarımlardan ilham alınmış.