Fuar Var.. Bisiklet - Motosiklet 24-27 Şubat 2011

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
(link)

2011 yılı Motosiklet ve Bisiklet Sezonu
24 Şubat'ta Eurasia Moto Bike Expo fuarı ile birlikte açılacak.
Motosiklet ve bisiklet tutkunları, 24 - 27 Şubat 2011 tarihleri arasında, Türkiye'nin en kapsamlı fuarı Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda buluşacak.

2011 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED, MOTODER ve BİSED' in desteğiyle düzenlenecek olan Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda gerçekleşecek.

Motosiklet, bisiklet klüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. tarafından 24 - 27 Şubat 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenecek. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergilenecek.

Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri, eğitim seminerleri, özel çekilişleri ile yine çok renkli geçecek.

Eğitimler, süpriz hediyeler, birbirinden heyecanlı gösteriler, yeni modeller hepsi ve daha fazlası Eurasia Moto Bike Expo 2011'de ayrıntılar çok yakında burada.

Scudo

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Tolga Ayla

Haberim vardı bu fuardan.. :) Fuar tarihine yakın konu açılır diye düşünüyordum.. Sevgili Tolga konuyu erken açmakla iyi ettin bence..
Gitmek isteyen kendini şimdiden o tarihe göre ayarlar..:in:

Daha önceki fuarlara gitmişliğim var.. Hem motor. ve bisi. modellerini yakından görmek hoş oluyor, hem de kıyafetler daha uygun fiyatla satılıyor..
katılmakta fayda var...............................

.
.

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
İstanbul'lular , İstanbul'da yaşayanlar çok şanslı.
büyük bir şehir olması bir çok aktiviteyi içine çekiyor.
Mersinde Fuar alanımız var. yılda bir fuar yapıyorlar .
onlarda tarım fuarı. ağaç fuarı , gıda fuarı vb.

Fuarı bizim içinde gezin biz sadece haberini okumakla yetiniyoruz...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Yunus YILMAZ

Eyy bilimum endüstrilerin fuar organizatörleri... Duyun bu sesi.....

emre tatlıcıoğlu

Daimi Üye
Tepki
38
Evet İstanbul'da yaşayan arkadaşlar çok şanslı bende İzmir deyim biz dede fuar var ama gel gelelim sadece deri, mermer damatlık ve gelinlik vs. gibi fuarlar açılıyor bu konuda çok sitemim var.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Ben de gelmek istiyorum. Ama bilet fiyatları hafif te olsa tuzlu gibi (hafta sonu daha pahalı) ve sadece Biletix'ten edinebiliyorsunuz. Ayrıca öğrenci indirimi olsa iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Cem Şentin

Her yıl bu fuarın biletlerini ücretsiz birileri hep dağıtır.. Biraz internette detaylı arama yaparsanız belki sonuca ulaşılabilir..;)

• Beğen
Tepkiler: VOLKAN ÇELİK

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
@Tolga Ayla

ben yaptım ama bulamadım sen buluursan bana öm atar mısın:)

• Beğen

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@VOLKAN ÇELİK

Ben de istiyorum ücretsiz biletleri. Eğer bulabilirsen bana da öm at. Bu fuarda istediğim mtb ve diğer aksesuarları daha uygun fiyata alma şansını kullanmak istiyorum.

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Genelde bu birleşik fuarda,Motorbisiklet ile ilgili %85,Bisiklet ile ilgili %15 içerik oluyor.

Aslında pekte şanslı sayılmayız,Nitekim eurobike tarzı bir içerik bekliyorsanız hayal kırıklığı yaşarsınız.

Umarım bu sefer oranlar eşit olur...

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Bu konuda Reha arkadaşım kesinlikle haklı.. Daha önce katılmayanalar gözlerinde çok fazla büyütmesin fuarı..

Bisiklet üzeriden kullanabildiğimiz bir çok giysi ve türevi aksesuarları bile motosiklete hizmet eden standlardan alıyoruz..

Ama derseniz ki fuar işte, İşte O başka ;)

• Beğen
Tepkiler: sadana
Tepki
3
MAMUT Trailers (Bisiklet Römorku) olarak bizde motoplus 2011 de standımızı ayırttık. Tüm modellerimizin tanıtımını fuarda yapacağız. Görmek ve denemek isteyen arkadaşlarımızı; 11. nolu salon F12 nolu standta sizleri bekliyor olacağız...

• Beğen

erkan sozoren

Daimi Üye
Tepki
79
bursa da sene kac hatırlamıyorum otomobil fuarına bı marka bısıklet getırmıstı 2300 euro fıyatı vardı baya ılgı gormustu de o gnden sonra bı daha gormedım umarım burda da bısıklet fuarlarını görürüz yakında...

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Güzel şehrimiz mersin'de Bisiklet fuarı görmek istiyoruz.Bisiklet sporunun gün geçtikçe ilimizde artması bizleri sevindiriyor,gerekli potansiyele sahip olduğumuzu düşünüyorum.
Yetkililer bunun farkında olmalı,Bisiklet fuarı mersin'de bu sporunun aktif kullanıcıların artmasında ise büyük katkı sağlayacaktır.

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Tolga Ayla

Fuar adı.....: Eurasia Moto Bike Expo
Konusu......: Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı
Tarihi........: 24 - 27 Şubat 2011
Fuar alanı : İstanbul Fuar Merkezi / SALON 9 - 10 - 11

ZİYARET SAATLERİ

24 Şubat Perşembe .......................13:00 - 20:00
25-26 Şubat Cuma - Cumartesi ......09:30 - 21:00
27 Şubat Pazar .............................09:30 - 19:00

Bilet Fiyatları : 23. TL
.................................................................................
.
.

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
Kask almayı düşünüyorum.Özellikle sedona'nın kasklarını bekliyorum bakalım nasıl.Ancak kask için gitmeye değermi bilmiyorum.
Ben bilet fiyatlarını biletix de 15 TL + 2 TL hizmet bedeli toplam 17 TL olarak görüyorum yanlış yeremi bakıyorum.
Kısaca fuara gitmek bilet,yol,yemek v.s. 50 TL

• Beğen

Yunus YILMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
604
@emre ersoy

Evet evet evet Mersin'imizede Bisiklet Fuarı istiyoruz.
Mersinde belli bir otoriteye sahip olsun.
Yetkililer duyun sesimizi .... hem Mersin hemde siz kaybedersiniz...

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
Ben de Biletix'e bakmıştım 23 Tl..yazıyordu.. Belki de yanlış adrese bakmışımdır..Şimdi tekrar baktım.. 17 Tl yazıyor... :) İlginç... Senin haklı çıkmana sevindim bu durumda..:p

İstanbul içi Fuar alanına ulaşım, Gebze-Pendik-Kadıköy den hareketle Fuar alanına kadar çeşitli araçlarla varmak hem yorucu hem de öğrenciler için masraflı Keşke giriş ücretsiz olsa....
.
.

.
.