Fuar Moto'09....?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında paramedik34 tarafından paylaşıldı.

 1. paramedik34

  paramedik34 Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  27 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  624
  Beğeniler:
  930
  Şehir:
  Maltepe, Ümraniye, Şile
  Seviye:
  Selam..
  Adına motosiklet ''bisiklet'' 2009 fuarı dediler.. Bende kalktım Şile'den gittim.. Taaa yeşilköyün orada, fuar merkezinde hall 9-10-11.

  Bisiklet adına hiç bir şey yoktu. Sadece bisikletliler derneği bir stand açmış kendi derneklerinin broşurünü dağıtıp derneğe üye topluyorlardı. Onların standlarının içinde ülkemizde satılan bilinen bisiklet markalarının ileri versiyonlarının birer örneği vardı. Bu örnekleride '' örnek'' olarak bayilerden geçici olarak alıp getirmişler. Ama bisikletlerin satışları hakkında bilgileri yoktu elbet. Ama standları küçük olmasına rağmen orada tek başlarına bisiklet sevenleri temsil etti. Onların sayesinde fuarın adı ''bisiklet motosiklet 2009'' olarak tescil edildi. Onlarda olmasaydı orada fuarın ismi skandalla anılacaktı. Düşünsenize; siz kalkıp tescil alıyorsunuz bakanlıktan bisiklet fuarı diye ama ortada bisiklet yok.

  Onca dev motosiklet markalarının arasında tek başlarına bisikletin sesini duyurabildikleri için bu derneğin yetkililerine teşekkür ediyorum.

  Birde anlamakta güçlük çektiğim bir konu var, yeni modelleri çıktığında forum adreslerimizi mail bombardımanına tutan şu böyyük firmalarıda alkışlıyorum, stand parasını çok bulup gel(e)medikleri için.
   
 2. bicylerace

  bicylerace Kıdemli Üye

  Kayıt:
  14 Mart 2008
  Mesajlar:
  319
  Beğeniler:
  200
  Şehir:
  eskişehir
  Seviye:
  Sen yine yakın, ben ta Eskişehir'den eldim sırf bisiklet parçası alabilmek için.
  Bereket motorsiklet topluluğu geldik ,hiçbir ilginçlik yok fuarda baz gösteri zaten Pfierin tüm gösterlerini izlemiştim izleme standı bile yok, bir önsıra izliyor.Berbat organizasyon.
   
 3. #3
  paramedik34

  paramedik34 Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  27 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  624
  Beğeniler:
  930
  Şehir:
  Maltepe, Ümraniye, Şile
  Seviye:
  Fuarda tek bulabildiğim bir standta hepsi 50 ytl'ye sürüş gözlüğü satıyorlardı. Birde 40 ytl'ye tam diz bacak koruması satıyorlardı. Bunun dışında hiç bir şey yoktu gerçekten..
   

İlginizi Çekebilir

63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...