FRTR İzmit Seka Fotoğrafları

hikmet

Aktif Üye
Tepki
38
arkadaşlar baştan 20. bisikletin markasın ne acaba ? cvp

Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@hikmet

Sanırım siyah olandan bahsediyorsunuz... Eğer o ise: Beone

Tepki
1
Biliyorum konu hortlatmak gibi oldu ama
Merhabalar
Ben izmitten Erhan.Aslında forumu bayadır takip ediyordum.Bu ilk gelişiniz değil sekaya sanırım birinde ben görmüştüm sizi sekada (kaykaya ilk başladığım zamanlardı sanırım 1 yıl oldu). Yeşil kasklı arkadaş, uzun saçlı arkadaş, bi kaç kişi daha bi de bmx ci abi birkaç kişi daha vardı fotolardan tanıyamadım (isimleri bilmiyorum özür dilerim).Yaşadıklarınıza üzüldüm. Çarşıda başınıza gelen olaylara sekaya her kaymaya gittiğimde yaşıyorum. İzmit çocuu veya Çarşı çocuu olarak tabir edilen çakma konvers veya yaz günü bot giyen kocaelispor atkısı veya forması üstünden eksik olmayan yazda olsa içi tüylü kolsuz yelek giyen saçları jöleli/fönlü yepılmış şekilde dolaşan arkadaşların saldırısına uğramışsınız anlaşılan. Cidden izmitli olsamda izmitteki insanlar gerçekten hödük. malesef insanımız böyle şeylere alışmış değil.Hoşgörü ile bakmayı bilmiyorlar.
He mesajı atma amacım ise size izmite geldiğinizde rehberlik yapabilirim street mekanları konusunda vs. (tabi össden sonra malesef başımı kaldıracak vaktim yok :)

Tepki
1
(link)
Bu arada söylemeyi unuttum 1 ay önce sökmeye başladılar skateparkı şimdiki hali bu malesef:S
Şarz nedeniyle başka kare alamadım

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
sokulme nedeni bakım ise bence çok sevindirici ama eger tamamiyle skate parkı kaldırıyorlarsa yazık olur.
son yorumlar için ayrıca teşekkurler belki bahar aylarında herkes musait olursa ve skate parkta yenilenmiş olursa çekime gelebiliriz. :)

• Beğen
Tepkiler: Erhan Kocaata

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
ben yenileniyor diye duymuştum ama sadece öle bi bilgi ne kadar doğru bılmıyorum

Tepki
1
Güvenlikçilere sorduğumda yenileniyor dediler. Ne zaman biter dedim 1 ay sonra yegen dedi

Not: Bunu 1 ay önce sormuştum :D

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
oo rampa yazaa kadar bıtmez bıtsınde bı gıdelım ama:D