Frm

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
XC sınıfı için azamî 2.25” boyutunda lastikleri alabilen tekerlek setinin jant özellikleri XMD333 ile ayni.

FL-M21 XMD Disk 1295 gram ağırlığında, Aerolite jant telleri ile örülmüş olan modeli 1260g. Buna ek olarak 29 inçlik bir model de var, o da 1395 gram ağırlığında.

Her üç tekerlek seti de (normal, aerolite, 29”) Lefty göbekleri için tasarlanmış modellere sahipler. Lefty modellerinin de ağırlıkları

[alıntıdır]

(link)
(link)

Scudo

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
http://www.hizliresim.com/2008/6/17/1544.jpg
Bence bu bölümde kendi kullandığımız ürünlerin tartıdaki resimlerini yayınlıyalım.

• Beğen
Tepkiler: bts.elektronik

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
olabilir aslında... Çünkü çok fazla ve çok hafif tekerlek seti mevcut...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Abi ama bu TNT jant setide anca turlarken kullanılır bence performansı nasıldır ki acaba normalde :)

zafer sayin

Daimi Üye
Tepki
251
@Hasan Çağrı
Hasan seninle de göşemedik ne yapalım bir dahaki sefere,jantların performansı iyidir bence adamlar ti tellerin hastalığı olan boğumdan kopma olayına karşı düz tel kullanmışlar ve jantların radial kurulumu sayesinde de bazı problemleri aşmişlar,sitesinde de kilo sınırı vermemiş ama testlerini 90 kg lik sürücülere göre yaptıklarını biliyorum.
Selamlar

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Zafer abi ben bu hafta gelmedim, zaten haftaya geicektim oda öbür haftaya sarkıcak galiba bi türlü ayarlayamadım şu işi ama geldiğimde kesin görüşücez inş...