Freesytyle -BMX ci kardeşlerime oyun

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hasan Hakan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
  2. fiestahmet

fiestahmet Kıdemli Üye

Seviye:
    çok sağolun hemen oynuyorum :D

3. fiestahmet

fiestahmet Kıdemli Üye

Seviye:
    oyun süper 3 boyutlu gibi ama hızlandıkça kamera uzaklaşıyor hareketi yaparken yaklaşsa tam süper olacak ne yaptığımı anlayamadım :D

Hasan Hakan Koç

Seviye:
    x - c ,oklar ve space bar ı kullanarak hareket çekebilirsiniz puan topluyorsunuz.

Hasan Hakan Koç

Seviye:
    sanal ortamda yere çakıldınızmı hiç birşey olmuyor. adamlar oyununa bile full-face kask koymuşlar bi hoşuma gitti anlatamam :D :D .
    zıplayıp sağ sol ok larla hertürlü dönüşü yapabiliyorsunuz. birde günlük haftalık skorlar var isminiz ve bayrağımızı tepeye kazımanız mümkün havanız olur . ben kabiliyet düşmanı olduğum için diplerdeyim:p :p

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...