Freeride TR Videolar

Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Teşekkürler Erkalcım. Sen,Memocan,Alican ve diğer arkadaşlarınız ekolü bir adım ileri taşıdınız.

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Harikasınız gerçekten , Türkiye'de de sizler gibi yetenekler olduğunu görmek, insanı sevindiriyor.Tebrikler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Can abinin hakkını vermek gerek,bence ilk video alanındaki Türkiye'deki en başarılı videolardan,gerek içerik gerek montaj:)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Erkal ve Memo adına teşekkür ederim arkadaşlar...
Elimizden geldiğince:)...

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
o beyaz kadroyla (ve dolayısıyla sahibi erkalla) kaçkarda tanışmıştım ama yapılanları görme fırsatım olmamıştı..
hakkını veriyrmuşsnuz..
güzel videolar,teşekkürler

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
hepinize teşekkurler arkadaslar..:)ben pek değilde memonun yetenekli olduğu bir gerçek..bende arazide bişeyler yapmaya ''çalışmak''tayım işte kendi çapımda..ama atillanın dediği gibi canların(artofriding) da hakkını yemeyelım :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Erkal'cım hele Can'lar da bir kaç video koysun, onların da hakkını yemeyeceğiz sen merak etme ;) Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz :cool:

(Nasıl ama bölümü canlandırmak için gaz veriyorum :p haydin evlatlarım :D:D!!! Bu arada kendime de gaz verdim, bir kamera bulayım bakın neler geliyor :cool:)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
cumleler yeterince gaza getirici bizimde artık kameraya ihtiyacımız var ziyaretçilere daha guzel ve kaliteli videolar seyrettirebilmek için :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
:D,bu bölüm çok iyi oldu ya,şahsen ben düşüp kafamı vurduktan sonra biraz soğumuştum ama tekrar canlandım,kendime geldim valla.bu arada şahsen halil abinin neler yapabildiğini çok merak ediyorum:),bekliyoruz video nu abi:)

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Tebrikler...Bu iş gerçekten çok zor.Bu zorlu hareketleri yapanların ellerini öpmek gerek.Bisikletle resmen oynuyorlarrr:D
Teşekkürler wideo için.Kazasız sürüşler;)

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
erkal videolar gerçekten süpper devamını bekliyoruz..

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
hepinizin ayağına sağlık teşekkürler çok güzel videolar hepinize kazasız sürüşler