freeride kadro aranıyor

ysnsolmaz

Üye
Tepki
1
Selam herkese

Freeride uygun bir kadro arıyorum. İkinci el de olabilir. Özellikle ankara olursa iyi olur. Çünkü almadan önce görmek ve mıncıklamak isterim.

Scudo

exen

Daimi Üye
Tepki
44
dostum freeride bilmem ama trial kadrolar efor bisiklet tarafından getirilecek istersen bir görüş atlama ve zıplamaya uygun bir kadro olacak bunlar

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Yasin merhaba, freeride diyince kadro fullsuspension oluyor.Sen freeride mı arıyorsun yoksa hardtail dirt/street tarzı bir kadro mu?Daha doğrusu neler yapmayı düşünüyorsun bu kadro ile?Daha kolay yardımcı olabilir arkadaşlar ve ben.

ysnsolmaz

Üye
Tepki
1
süspansiyonlu bir kadro almaya param yetmeyebilir ki yetmez zaten. Ama bir hardtail tarzı olabilir. Ama aklımda her zaman için süspansiyonlu bir kadro yatıyor.

ysnsolmaz

Üye
Tepki
1
Teşekkürler yardımın için ancak biraz daha sert birşeyler arıyorum.

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bende var bir tane nerdeyse sıfır ( downhill )aslında sen daha iyi bilirsin bu makinaları ben hoplayıp zıplamam (acık yolcuyumda) istersen bir bak belkide görmüşsündür maşası ile beraber
(link)

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Bir arkadaşımda Çok sağlam fullsuspension kadro var.Bisan ın Avrupa ithalatı için hazırlanmış bilinmeyen bir modeli(Fatal Race).Gıcır gıcır, arka şoku X fusion vector pva(tüplü olanından).Sertlik ayarı, kilitleme ve rebaund ayarlı orta kalitenin üstünde bir şok.Kendisi Şoku ile birlikte 500 liraya verebileceğini söyledi.Uzun maşa da kaldırabiliyor.Uyar ise fotoğraf koyabiliriz.Kadro travelini tam olarak bilmiyorum ama o tip kadrolar en fazla 145 mm çalıştırılabiliyor.Şokun şaft traveli ise 3,8 cm.
arka şok bundan ve düz yolda kullanıldı.Sadece şokun fiyatı normalde 300 dolar.Başka bir arkadaşımdaki 1 yıldan fazla kullanımda ve 2,5 metreden düz zemine çok fazla sayıda gördü, kadro patladı ancak şokun durumu hala çok iyi.
(link)

ysnsolmaz

Üye
Tepki
1
@artofriding

Arkadaşım kadronun ve arka amortisörün fotoğraflarını görebilirmiyim acaba. Merak ettim doğrusu.

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Bugün koymaya çalışacağım fotoları.En geç yarın çekip koyarım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
mrb dostum bende bı tane (27 tunıng ımzalı) 12" lık dakar
bı tane de orjınal kron zoxes 15" dusunursen resım ve fıyat yazarım