Fox F32 RL 100 mm maşa 2009 yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar benim maşanın sanırsam sağ bacak yağ eksik kitlemede kaçırıyor bende yağ tamamlıycam madem diyorum sökmüşken şu o-ringleri de değiştiriyim dedim. Bunun o ringleri nerden buluruz bilen var mı bir de bu modele uygun yağ nedir bilgisi olan arkadaşlar var mı bu konuda acaba ?

Scudo

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar aramızda hiç mi yok şu fox maşadan anlayan.... Yani afedersinizde bu maşalarıyla hava atan çok arkadaş var keşke bilgili de olsalarda şu kullandıkları aletten bir haberdar olup bir bakımını yapıp bize de yardımcı olsunlar. Yakında halledebilirsem fotoğraflı bakımı hatta videolu bir bakım nasıl yapılır elimizden geldiğince paylaşıcam ki bisikletçilere elaleme paranız gitmesin diye...

Şuan yeni sorum sizlere şu sevgili arkadaşlar... Bu fox'un içine kaç wt yağ kullanıcaz. İlle de foxdan mı alalım sanayide aynı 10wt ürünü kullanamaz mıyız ne diyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.503
İsim
Yusuf
@Emre Nakipoğlu
Bisiklet değil ama, model arabalarda kullandığımız silikon amortisör yağları var. Markaları farklı olunca bir sıkıntı olmuyor. Sadece kalınlık önemli dediğim arabalarda, bunda da bir şey değişeceğini sanmam. Bence kalınlık önemli marka değil. Yoksa arabalarda da sadece bir marka motor yağını kullanırdık.

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
şu arkadaşa sor belki yardımcı olur bilgisi vardı

(link)