Foto Haberler

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Cem cm
Yine gazoz değil efsane olmuş. (kendimi tutamadım :bsmagryr:) şaka maka muhteşem haber.

Bu gece saat 4.00' da nba all star team lebron vs team curry maçı var. Bu yıl all star takımları doğu-batı şeklinde değil; doğudan ve batıdan en çok oy alanların kaptan seçilerek "aldım verdim" usulü, istedikleri oyuncuyu takımına seçmesiyle belirlendi.

Listenin güncel halini bulamadım(lebron kimi seçtiyse sakatlandı :bsmagryr:)
ebed9512ed6cdd859079558c68c08b9295e4effa_hq.jpg
LeBron nba de ne kadar küslük dargınlık varsa çözmeye çalışıyor sanırım :D kendisinin gölgesinde kalmamak için takım değiştiren kyrie Irving' i, play off' larda ezilerek yenildikleri takım golden state' e giden Kevin Durant' e darılan* westbrook ile bir araya getirdi.

*darılmak dediysem maçlarda taraftarlar Kevin durant' a o kadar hakaret etti, oyuncular o kadar yüklendi ki adamın annesi ağladı(gerçek manada :D) eski takım arkadaşları da oldukça sert davrandılar. Taraftarlar "yumuşak" anlamında cupcake pankartları kaldırıp cupcake baskılı tişörtler giydiler.
images.jpg
Zaten kendisi de maça çıkmadan önce kulaklıkla ısınmıştı :D
images (1).jpg
Olayı abartan abimiz :eek:
unnamed.jpg

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mustafa Zeybek Durant,Westbrook ve Kyrie:Ne konuşuyorlar acaba?:confused:
DWQlPypW0AAJVXx.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@hamlet2006
KD elinde westbrook' un ayakkabısını tutarak "191 boyun var 50 numara ayağın var" (kaç numaraydı hatırlamıyorum ama 50 ya da daha yüksek) diyor, Irving ona gülüyor. O sırada wb içinden "en azından giydiğim ayakkabı boyumu 6cm yükseltmiyor seni cupcake" diye düşünüyor :) bence iyi salladım :D

Bu arada başlığın formatını bilmiyorum. Yani konunun dışında muhabbet ediyor muyuz etmiyor muyuz birileri söylerse ona göre şey edeyim.

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir foto paylaşıyoruz ,biraz haber veriyoruz ,istersek birazcık da yorum ekleyerek konuya destek verebiliriyoruz.Katılımların artmasını diliyoruz.

Ferrari,Mercedes ve Mclaren'i beklerken
Williams F1 aracı da tanıtıldı.
Ekran Görüntüsü (6).png

Snooker severler ekran başına.
Snookerin yaşayan efsanesi Ronnie O'sullivan(Rocket) in bu gece 22:00 de Eurosport 2 de maçı var.

Daha bugüne kadar snooker izlemediyseniz bu işe Ronnie ile başlamalısınız:Tutkunu olacaksınız
Ronnie_O%u2019Sullivan_at_German_Masters_Snooker_Final_(DerHexer)_2012-02-05_45.jpg

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu Ruslar; spor olayını yanlış anlamış.Curling de bile varsa Team Katushayı dúşünemiyorum.Yaktın kendini Marcel Kittel:krktm:

Screenshot_2018-02-19-10-54-37.png
Marcel Kittel düzğún sporcudur;doping felan yapmaz. hangi turda göreceğiz acaba

@Cem cm

Marcel Kittel 21-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Abu Dhabi Tour ile kendini gösterecek.
Tabi zor bir görevi var:Team Katusha'ya mükemmel bir sprint treni nasıl kurulur onu õğretmek

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@hamlet2006 Bence de düzgün çocuk. Ama Sagan falan var zor işi :D Geçenki TDFde 4-5 sprinter abondone olunca arka arkaya etap kazandı şişirdiler biraz. Bu seneki sprint finishlere bakınca marifet Quickstep'te miydi acaba diye de düşünüyo insan

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem cm
Sagan kısa yokuşları çıkabilmesiyle sprinter özelliğinin de olmasıyla kısaca puncheur özellikleriyle Yeşil mayoyu alır.Kittelin asıl rakipleri Gaviria,Viviani,Greipel,Cavendish gibi saf sprinterler.Gronewegen de iyi iş yapacak gibi duruyor.

Quick stepin genlerinde sprint treni var:)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Konuyu takibe aldım. Sayenizde burada haber okumaya başladım teşekkürler arkadaşlar. :)

Konuyu yukarıya sabitleyelim daha iyi olur sanırım.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu haberimiz de amatör yarışçı arkadaşlarımıza:
Akra Gran Fondo Antalya'da kayıt için SON GÜN!!!
(link)
Akra-gran-fondo-antalya.jpg

Beşiktaşımız Şampiyonlar Ligi Son 16 turu ilk maçında Bayern Münih ile deplasmanda karşılacak.
Maç 20 şubat salı yani bu gece saat 22:45 te TRT 1 den şifrsiz yayınlanacak.
images 1.jpg

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tour of Antalya'da geri sayım başladı.22-25 şubat tarihleri arsında düzenlenecek.
Antalya'da olmak isterdim.3.etap tırmanış zamana karşı olacakmış;tadından yenmez.Antalyalılar kaçırmayın
DWQNV6TXcAAY3pY.jpg
@burak gulyapan
Ruslar;sistematik bir şekilde doping yaptıklarını itiraf ettiler.Sporu kendi devletlerinin propaganda aracı gibi görüyorlar galiba sanki doping devlet eliyle yapılıyor.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
PyeongChang Kış Olimpiyatlarında artistik buz pateninde Türkiye'yi temsil eden ve serbest programa yükselen ilk buz dansı çifti olan Alisa Agafonova ile Alper Uçar çifti finalde yarıştı ve 19. oldu.Türkiye spor tarihine geçtiler.
DWZGaF1XUAMgHk1.jpg

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir güzel haber de Bisikletforum içerisinden olsun.Forum üyelerinden ''MehmetAliB'' ''birolcakir'' ve ''mümtaz öztürk'' Trans Continental Race'de yarışacaklar:harika:
Kendilerini tebrik eder, başarılar dileriz.
Ekran Görüntüsü (9).png

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Abu dhabi turu başlıyor. Eurosport 2de cansız yayın olarak 19.00da verilecek:snzdglsn: 12.00-14.00 arası internette tiz cycling gibi kanallardan bulabiliriz diye tahmin ediyorum.

Mark Cavendish le Peter Sagan kazadan sonra ilk defa sprint atacaklar beraber.

146203 dosyayı görüntüle

Çok acayip :krktm:
Mark Cavendish Natural Bölgede ilk 5 km içinde kaza yapıyor. Beyin sarsıntısı, kamçılanma tabir edilen baş travması ve boyun hasarı nedeniyle tur başlamadan abondone oldu

146260 dosyayı görüntüle

Etabı Alexander Kristoff ((link)'den) kazandı

Bu arada Sagan yokmuş burda yanlış bilgi vermişim. İspanyada antrenmandaymış hala. Klasiklerde azmedicek heralde.

Gelen detaylara göre, Otomatik fren sensörü olan araçlar naturel bölgede dip dibe giderken ani fren yapmış. :(

Kısa özetimiz ve kaza anı da burada

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cem cm
Abu Dhabi turunu zenginler düzenleyince böyle sakıncalar oluyor.Araçlar otomatik fren sönsörlü falan.