forumu nasıl sevdim ?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
138
burda birileri var ve sanal değil
burda birileri var yardım istiyo
burda birileri var yardıma koşuyo
burda birileri var yardım ediyo
burda birileri var yardımdan para almıyo
burda birileri var dostlugun kıymetini biliyo
burda birileri var elindeki fazla parçalarını yok pahasına veriyo
burda birileri var o fazlalar işini görüyo diye alıyo
-bu foruma nasıl müptela oldum anlatıyım dedim çenem düstü
--işin aslı şuydiki mengen ahçılar festivalinde 2 pisikletli amca fotoğrafımı çekti ben o gün festivalin afislerini yetistirmeye çalışan aslen elektronikçi ama eli becerikli bi bisiklet severim.o günde o kalabalıkta bile beni yalnız brakmayan iş ortağım olan bisikletimle dükkanda bi tabela daha hazırlayıp festival alanına dalış yaparken iki amca çeviriverdiler beni o sahne çok hoş olmuşki bi kare çektiler.yaklasık 10 gün sonra 12 yaşında bi kardeşim abi senin resmini internette gördüm dedi;meraktan girdim aradım ve buldum üye olmak lazımmış ok olduk çünkü oraya bişeyler yazmak istedim bir treki bu şekilde kullanılması ve bunun karşı tarafca nasıl anlaşılacağı muamma olmadan müdahale etmek istedim.neyse bir iki cümle yazdım.arada birde baktım derken bir iki kişinin teknik sorunları olduğunu gördüm bazı cevaplarda bilinçsizce yazılmıştı ap açık ortada idi mudahele ettim.bu tür çok müdahalelerde bulundum.belki bi başıma kaldığımdan olsa gerek bakım konusunda forumdaki bi çok tabuyu yıkacak bakım yöntemlerim var.bunları paylaşmaktan zevk duydum niye bilmiyorum.normal şartlarda yer yüzünde akıl bile parayla satılırken böyle bir eksikliği hiç hissetmedim.bir kaç pedaldaşımıza yardımcı olabildiysem ve olabildiysek ne mutlu bize.forumdada iki arkadaşımızdan çok özür diliyorum biri kaliper satıyodu biride 203mm rotor alamadım nedense bi tersliktir gidiyo 3 aydır.
-şu 50 msj olayını da bi açıklarmısınız ne anlama geliyo hala geçerli bi sebep bulamadım gereksiz yere teori üretiolar boşunamı gereklimi?
BURDAKİ BİRİLERİ İYKİ VARSINIZ.

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Bisiklet
Giant
:) Yazınız güzel olmuş, özellikle saydığınız başlıklara gönülden katılıyorum. Forumdaki paylaşım, üyeler, ortam gerçekten bambaşka. Bannerdaki "Alışkanlık yaratır..." sözü boşuna olmasa gerek.

pala

Aktif Üye
Tepki
362
@kuduzk9

Evet, iyi ki varız! - Forumu sevdin, Türkçe'yide sev.

Tamam, iyi niyetlisin, güzel şeyler paylaşmak istiyorsun. Be kardeşim! bu nasıl Türkçe yazım şeklidir.
Yazında bulamadığımız "r" harflerini ne yaptın müdür?

Şu noktalama işaretlerine de bir uyum sağlasan, ne güzel olacak.
Örneğin: noktadan sonra, boşluk verilir ve Büyük harfle başlanır.

Forumdaki rumuzu kuduzk9 olan birisine mesaj yazmak ne kadar doğrudur, bilemiyorum. :)

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.582
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
goy goy mu bu nedir ?

• Beğen
Tepkiler: kuduzk9

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
138
anlaşıldığı üzere yeniyim.Birde klavyeyle aram pek iyi değil.ama aşama var eskiden i-ü-ğ-ş-ç-ö hiç kullanmazdım buda sizin sayenizde düzeliyor yaş 28 yavaş yavaşda olsa öğrenebiliyorum.idare edebilirsiniz umarım.

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
479
Bisiklet
Corratec
@kuduzk9

50 mesaj sınırı banlandıgı halde sahte üyelik alıp foruma yeniden girerek, rahatsızlık verebilecek kişilere karşı bir koruma sağlar. Tabi aynı zamanda arkadaşın dedigi gibi birde alışma süresi.

Göker Gülay

Daimi Üye
Tepki
86
Bir de nokta, virgül kullanınca tam olacak. Maalesef millet olarak yazdığımızı tekrar okumak gibi bir alışkanlığımız yok. Niyetim sizi yermek değil ama yazdıklarınızı okumak, anlamak çok güç. Kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: kuduzk9
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Yukarı Alt