Forumdaki tecrübeli ve bilgili kişiler

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@bekirkose bu başlığa öyle kolay kolay kimse gelmez. içerikte de pek bişe yok. gelip ne yazacak ben tecrübeliyim buyur ne istiyon demez kimse :D

@bekirkose bu başlığa öyle kolay kolay kimse gelmez. içerikte de pek bişe yok. gelip ne yazacak ben tecrübeliyim buyur ne istiyon demez kimse :D@OsmaniyeRehber
benim var gezinirken trafikte araçların arasında öyle konuşmasız müzikli sadece :D

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bekirkose Bi kere açtığın başlık yanlış...Tecrübeliler gelsin burada yazsın diye bişey yok kendin okuyacaksın öğreneceksin abicim...Bunun mütevazılıkla ya da bişeyle ilgisi yok ha soru sorarsın biz seve seve cevaplarız...Senin yaptığın armut piş ağzıma düş...Bu şekilde kim ne yazsın?? Ben sana ne yazayım veya Cihan ne yazsın evet ben tecrübeliyim buyur canım mı yazayım??
@OsmaniyeRehber Tur videosu koymuyorum çünkü video çekerken turun tadı çıkmıyor ;)

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
@BF Okuru Böyle bir konu olmaması beni bu başlığa açmaya itti. Dediğiniz şeyleri doğrulayarak daha önceki mesajlarımda zaten belirttim. Gerek armut piş... olayı, gerek kişilerin buraya kendinin yazmayacağı olsun. :)