Forumdaki tecrübeli ve bilgili kişiler

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
Evet arkadaşlar, bu konu altında bilgili ve tecrübeli üyelerimizi tanıyalım ve tecrübelerinden faydalanmaya çalışalım.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bekirkose Biraz işin kolayına kaçmışsın sen abicim ;) Olmaz böyle konu konu girdikçe kendin anlarsın zaten :)

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
En az mesaj yazan önemli üyelerde olabilir. Mesaj sayısına bakarak değerlendirmemek gerekir.

• Beğen
Tepkiler: bekirkose

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Bu nasıl konu arkadaş zaten 40-50 konuya baktımmı bilgili üstadlar kendini gösteriyo

:D

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
Abicim amacım belirttiğiniz gibi bu insanları kolay yoldan bulmak :D ve foruma yeni katılan arkadaşların yanlış bilgilendirilmemesi ve doğru kişiden bilgi alması.
Kendime gelecek olursam MTB (enduro) alanında dediğiniz gibi bir kaç konu gezince ulaşıyorsunuz ve zaten konuya vakıf ve yardımsever bulabileceğim en iyi kişiyi bulduğumu sanıyorum. Fakat farklı bir bisiklet türüne geçeceğim için TR de bu kişilerden de yardım almak istiyorum.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Murat B.
6. sıradayım :ssrtcbya::ssrtcbya:

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
@chnkrmz

Abicim, gözlük işini ne yaptın sen?:)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@bekirkose daha araştırma modundayım. zaten bütçe olarak şuan sıkışığım. feraha erinceye kadar araştırıyom. ama xlc almıcam gakiba. bana çok basit geldi dizaynı. beni yansıtmıyor.
agrasif gözükmesi lazım alacak olduğumun gözlüğün.

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
@chnkrmz Evet abicim. Nedense bana tüm bisiklet gözlüklerinin dizaynı garip geliyor. Sevmiyorum öyle yana doğru uzayan gözlükleri. Tipini seveceğim gözlükler de rüzgara karşı etki edemeyecektir sanıyorum. :(

@BF Okuru Geliyorlar yavaş yavaş. ;)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@bekirkose yanları uzun olsun tabi o olmalı. yoksa gözüne toz kaçar çaput kaçar sinek taş madeni para gazoz kapağı bile kaçabilir.
ilk başta sana garip gelsede kullanmaya başlayınca benliğine işliyo alışıyon sen raat ol. tarzını bul yeter :D

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Benimde bir 3000-4000 mesajım yok ama 2.5 yıldır forumdayım. Hatırı sayılır bir konumdayız işte :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bekirkose Burdayız zaten ama tekrar diyorum aradığın her konununun cevabı bu forumda mevcut... Okudukça daha çok şey öğrenirsin...Üşenme ;)

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@bekirkose bana daha çok bisiklet üzerinde poz verme gözlüğü gibi gözüküyo.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bekirkose Öğrenirsin öğrenirsin ;) Bu forumu bi kere hatim eden bisiklet ustası oluyor, Türkçe bulabileceğin en iyi kaynak...Yoksa sor bizim için sorun değil her zaman cevap veririz...

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
@chnkrmz Evet ama benim gibiler nerede bulsun o gözlüğü? Bi araşır istersen.
Kayak ve snowboard için felan gözlükler üretiyor. Kaliteli bir marka.

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@bekirkose ben markasına bişe diyemem. ama böyle bi gözlüğü bisiklet sürerken kullanmam.
şuanki gözlüğümde bile bazen toz kaçabiliyo gözüme. tutki bunu kullansam gözüme örümcek bile kaçar :D

• Beğen
Tepkiler: bekirkose

bekirkose

Üye
Tepki
32
İsim
Bekir Kose
@BF Okuru Abicim ben üşenmiyorum fakat tecrübeli üyeler hakkında bir yorum, konu vs. bulamadım.
(link) Buradaki üyeler tecrübeli olabilirler fakat fazla mesaj yazmış kişiler tecrübeli diyemeyiz. Mesela benim orada bildiğim tecrübeli kişiler alt taraflarda kalmış mesajları az olması sebebi ile, zannediyorum ki en üst sıralarda olmaları gerekiyordu.

Neden burada isim vermekten çekiniyoruz? Abilerimizin isimlerini etiketleyerek konuya davet edebiliriz. Aksi halde abilerimiz mütevazılığını bozarak buraya yazacağını sanmıyorum.

@chnkrmz İyi bir gözlük ile lens kuruluk yapar mı acaba?

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
(link) abicim ben bulamadım mı ? yoksa senin bir bisiklet ile tur veya gezi videoun yokmu yani bir sürü bisiklet parçası ile ilgili video var gezi yok yani acaba dedim sen bu inceleme işinin meraklısısın binmenin değil :)