foruma resim yükleme ?

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
arkadaşlar herkesin bayramı mübarek olsun , ben foruma telefondan giriyorum bisikletimin resmini yüklemek istiyorum imageshack tan yüklemeye çalışıyorum yüklemiyor flashplayer felan diyor loadtr diye biryere giriyorum oradan yükleyince resim baya küçük çıkıyor

(link)

şu şekilde çıkıyor başka bildiğiniz site varmı yada başka önerisi olan (internet cafe'yede flash bellek taktırmıyorlar) evdede bilgisayar yok ?_???

Scudo

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
öyle bir yer gelmiyor işte sorun orada
(Please upgrade to the latest Flash Player.) böyle bi yazı çıkıyor resmide yüklemiyor

ayrıca resim yüklemeye çalışırken resmi sildim bu konuyu açtım yanı konuyu yanlış yere açmışım kusura bakmayın

muhammet keleş

Aktif Üye
Tepki
72
tamam arkadaşlar buldum (link)

bu siteden yükleniyor ilgilenen herkese teşekkür

Tepki
31
Opera mobile ( yada mini ) mi kullanıyorsun yoksa kendi explorerinden mı bağlanıyorsun cep telefonunun? aynı flash sorununu update etmeden opera mini ile ben aşmıştım.
kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: muhammet keleş

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ferda güler

Üst bölümde ki ikonlardan en sağdan üçüncü ikona tıklayıp resim adresini buraya girdik'ten sonra tamam'ı tıklayın.

(link)

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3012546706774&set=t.1055715108&type=3&theater

K. Benli

Daimi Üye
Tepki
236
Bisiklet
Trek
Mesaj cevaplamada foto/video vs. yükleyeceğiniz zaman (konuyu siz açıyorsanız zaten bu seçenek hazır oluyor) ''Gelişmiş Cevap'' olarak hazırlayın, ön izlemede kontrol ettikten sonra ''Cevapla''ya basın. Böylece zaman ve yerden de tasarruf edersiniz.