Forum için öneriler

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
son msjlari takip etmek zor evet ama bunun nedeni olur olmaz her seye yeni konu acilmasi.
ornek: ayagim yere takildi dustum ne yapmaliyim gibi forumu isgal eden konularin acilmasi yuzunden gercekten takip edilmesi gerekenleri cok kaciriyoruz

rastgele konu acilmazsa daha guzel olur fikrindeyim

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir
Scudo

nebileyimulan

Daimi Üye
Tepki
49
@HaliliOzturk

anlamı var bisiklet forumu sadece bisiklet konuşulan bir yerden çok daha çok şey konuşulan günümüz siyaseti güncel konular olsa fenada olmaz yani forumumuzun çeşitliliği artmış olur bizde güzel vakit geçirmiş oluruz siyaset deyince herkesin aklına 70li yıllar geliyor ve bu tip şeylerden çekiniliyor oysa siyaset her alanda olması gerekir insanlar kendilerini yönetenleri heryerde rahat bi şekilde konuşabilmeli

• Beğen
Tepkiler: msconfig
T

Tuğrul

Misafir
@wardrobe

Türkiye de siyaset konuşulan yüzlerce site var.
Kurallarımız açık,Bisiklet Forumda siyaset konuşmak yasaktır.Biz arkadaşlarımızın siyasi düşünceleri ile ilgilenmeyiz.......

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tuğrul Abi gayet net açıklamış ancak söylemeden edemeyeceğim.
Bisiklet Forum, bisiklet üzerine "spesifik" bir forum sitesidir. Bu konuya odaklanmıştır. Her türlü konunun sınırsızca tartışıldığı diğer forum sitelerinden ayrılan yönü de budur.

ujklmo

Üye
Tepki
0
nolur admin abi yardım et şifremi bana sölerseniz sevinirim gerçekten BlackBloood benim üyeligim yamin ederim ki

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Selamlar herkese. Mesaj düzenleme (editleme) süresinin biraz daha artırılması mümkün mü? Açtığım bir konuya sonradan birşey eklemek istediğimde yeni mesaj yazmak zorunda kalıyorum, bu da konunun bütünlüğünü bozuyor. Bilginize.

Saygılarımla,

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Mesaj editleme süremiz maalesef 30 dakika ile sınırlı.bu zamandan sonraki düzenleme taleplerinizde bölüm moderatör ya da yöneticileri ile irtibata geçebilirsiniz.

anlayışınız için teşekkürler.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
1) Kendi Nickname'inize tıklatın

2) Kullanıcının Profilini Göster'e tıklatın

3) Açılan yeni sayfanın linkine bakın

4) (link) gibi

5) Bu linkin sonundaki sayı sizin bisikletforum'a katılan kaçıncı üye olduğunuzu gösterir.

Yukarıdaki örnektede görüldüğü gibi, ben 2192. üyeymişim ;)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
derya abi ben bu foruma üye degilmiyim ismime tıklayınca bu sayfaya erişemezsiniz yazıyor :-(

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ismine nerde yazdıgına baglı ismail sanırım.nasıl anlatayım yazdıgın bir mesajdaki ismine tıklayıp profil göster diyeceksin sen ana sayfada yazdıgın bir mesaja tıklıyorsun ondan erişemezsin diyor.ben 901 ci üyeymişim.

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
ismail üye olmaz olurmusun hatta moderatör.yrd sın bile ;) ama sende teknik bir sorun var sanırım..
haklısın bende göremiyorum seni kılıçreis' e sorunu bildirmeli belki aktivasyonla ilgili olabilir sorun.. :(

4124. üye olduğun görülüyor. sanırım onu öğrenmişsindir.

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
ilginc:) ben goremedim profilde yazmiyor yada ben goremiyorum.
kesin ben goremiyorum :D neresinde bu cok ilgin olsu simdi :)

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
@msconfigKullanıcı Profilini Göster'e tıkladıktan sonraki çıkan sayfada adres linkinin sonuna bakın ;)

(link)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@nuriaktürk

yok nuri abi ana sayfadan degil normal msj yazdıgım bir yerden profili göster diyorum ama erişilemiyor sayfaya :)