Forum için öneriler

Scudo

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Acaba foruma video larımızın sadece linklerini mi atabiliyoruz ? Bazı sitelerde youtube a yüklenen videoların direk izlenebileceği kutular oluyor. Play e basıyorsunuz sanki youtube nin sitesindeki gibi izleyebiliyorsunuz video yu. Hatta youtube a herhangi bir video eklediğinizde " Embed HTML: Put this video on your Web site! Copy and paste the code below to embed the video. " diye bir yazı ve altında bir kd veriliyor en altta. bu uygulama bizim sitemizde kullanılamıyor. Anlatabildim sanırım. yani link yerine bu kodu yazsak da direk izlesek diyorum. Bu uygulama gerçekleştirilebilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Özgür!

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
sanırım v bulletin forumda bunlar mümkün değil
ama yinede yetkılı arkadaslar acıklama yapıcaklardır

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
(link)

Sol ve sağ olarak iki parça, aşağıda.

Fotoğraf bulunamadı.

Fotoğraf bulunamadı.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Eline sağlık güzel olmuş...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
evet gayet güzel uygulansa süper olur çünkü o boşluğa kıl oluyorum:D ..

haa birde yeri gelmişken eskiden mesaj sayımızın yanında teşekkür sayımızda yazıyorduya buton kaldırılınca o sayılarda kaldırıldı şimdi mesaj sayılarımızın yanında "/" bu var birde buna sinir oluyorum gözlerim ona kayıyor sürekli..:D .. bu konu için başlık açmak istemedim burdan söylüyorum..teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Özgür!

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
güzel bir çözüm
emegınız için teşekkürler
"bbaaggeett" sana katılıyorum teşekkür butonu kaç zamandır benimde aklımdaydı
Bakım felan derken komple kalktı:D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Kontrol Paneliniz\Secenekleri duzenle\ Zaman Araligi bolumunde:

(GMT+2:00) Vilnius, Istanbul

Secenegi isaretli olmali bir kontrol edin isterseniz.. Aklima baska bir sey gelmedi..

• Beğen
Tepkiler: gizer

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Tuğberk teşekkürler.
Lütfen bu ayarlarınızı kontrol ediniz.

• Beğen
Tepkiler: Tugfox

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sinto merhaba
Öncelikle şu ibareden başlayalım;
" Embed HTML: Put this video on your Web site! Copy and paste the code below to embed the video. "
Burada sana verdiği link, aslında bir HTML kodu. Yani kendi siteni kodlarken bu kodu uygun yere koyduğunda web sitende bir "YouTube player" içinde istediğin video oynuyor. O nedenle bu linki buradaki mesajlarında kullanmanın ne yazık ki bir faydası yok.
Onun dışında VBulletin benim bildiğim kadarıyla buna henüz izin vermiyor. Ancak versiyonları güncellendikçe, biz de bunu takip ettikçe ilerleyen zamanlarda bu özellik de aktif olabilir diye düşünüyorum.
Aslına bakarsan videoların YouTube'un kendisinden izlenmesi bence daha iyi. Çünkü oradaki izlenme oranı arttıkça, orada videolara yorum geldikçe bulunabilirlikleri artıyor. Bunun da anlamı yabancılar da bizim ülkemizde kendi çektiğimiz videoları izleyebilecek olmaları.
Örneğin benim bir iki videom 1600+ izlenme sayısına geldi. Birer ikişer de yabancı kullanıcıdan yorum aldı :). Favorilere ekleyenler vs... Bunlar keyif veren şeyler. Diğer türlü olsa sadece bu forumdaki arkadaşlarımız izleyebilecekti ;).

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@HaliliOzturk

cevabın için teşekkürler fakat ben bu link işinden pek hoşlanmıyorum.

cazz

Daimi Üye
Tepki
112
@Tugberk Tezel

zaman aralığında (GMT+2:00) Vilnius, Istanbul işaretli olmasına rağmen yine de 1 saat ileri görünüyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar kaçıncı üye olduğunuzu ögrenmenin en basit yolu en altta forumda neler oluyor bölümünden istediğiniz kişinin nick'i üzerine mause işaretçisini getirdiginizde (tıklatmayın sadece getirn) internet araç çubugunda yazan yazıların en sonunda kişinin kaçıncı üye olduğunu görebilirsiniz...